دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران با مهارت وتجربه ای که در این زمینه دارد این تزریق را برای شما انجام می دهد تزریق بوتاکس یکی از اولین و البته ارزان ترین روش ها برای زیبایی و جوانی پوست است. تزریق بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک های صورت بسیار موثر است.

بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس در تهران را چگونه تشخیص دهیم

شما می توانید برای تزریق بوتاکس در تهران ویا  سایر شهرها به متخصصان پوست، جراح پلاستیک، متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید. هرکدام از پزشکان متخصص در زمینه هایی که نام برده شد می توانند با گذراندن دوره های مربوطه، مجوز تزریق بوتاکس، لیزر و سایر موارد را کسب نمایند.

توجه داشته باشید که ممکن است افرادی غیر متخصص با استفاده از عنوان هایی مثل متخصص لیزر، متخصص تزریق بوتاکس و مشابه آنها، موجب سردرگمی شوند. بنابراین برای انتخاب دکتر خوب برای تزریق بوتاکس، حتما مدارک پزشکی شخص را بررسی کنید و از تخصص وی در طبابت اطمینان حاصل کنید.

نواحی تزریق بوتاکس در زمینه زیبایی

اگر تزریق بوتاکس در جهت زیبایی مورد استفاده قرار گیرد در نواحی همچون موارد زیر کاربرد دارد که شامل:

 • اطراف و گوشه های دو چشم
 • اطراف دو ابرو
 • خطوط اخم
 • برطرف کردن خط خنده
 • چین و چروک صورت
 • خطوط افقی پیشانی
 • شلی و افتادگی صورت

مزايای تزريق بوتاکس چيست؟

تزريق بوتاکس امروزه یكی از بهترین وموثرترین روشهای درمان برای  زیبایی پوست محسوب می شوند .رفع چروک با این روش بسیارسريع و موثر است به طوری که بين7-2 روز پس از تزریق اثر بوتاکس شروع می شود و چروک ها برطرف می شود.مزيت ديگر اين روش بهبودی سريع این روش است،حتی موقع بعد از تزریق انجام شده اثری مشاهده نمي شود.

اثرات تزريق بوتاکس بسته به تعداد تزريق قبلی بين 9-4 ماه طول مي کشد.در صورت تزريق مکرر بوتاکس، به تدريج فواصل تزريق های بعدی بيشتر مي شود يعنی عملاً با تزريق بوتاکس کمتر اثرات طولاني تری حاصل مي شود.به طور کلی تزريق بوتاکس، بهترین و مطمئن ترین روش غير جراحی برای جوانسازی پوست است.

بوتاکس

چه کسی کانديد مناسب برای تزريق بوتاکس است؟

هر کسی که خواهان اين است که چهره جوان تر و کم چروک تری داشته باشد کانديد مناسبی برای تزريق است.مزيت تزريق بوتاکس اين است که موقع خنده، اخم و تغيير فرم صورت چروک بيشتری در صورت ظاهرنمي شود.تزریق بوتاکس در بارداری وهمچنين بيماران عصبی تزريق بوتاکس ممنوع است.

دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

برای تزریق بوتاکس بهتر است در ابتدا به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید تا بتواند به طور کامل نوع پوست و ویژگی های پوست شما را  بررسی کند تا خطرات تزریق بوتاکس را به حداقل برساند.

حتما به این نکته توجه داشته باشید متخصص پوستی که مراجعه می کنید دارای مجوز هایی برای انجام جراحی پلاستیک باشد تا با خیال راحت بتوانید به پزشک خود اعتماد کنید.

در درجه اول، دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران باید مشورت های لازم در خصوص انجام تزریق را با فرد متقاضی در میان بگذارد. فردی که برای تزریق بوتاکس مراجعه می کند، باید اطلاعاتی در مورد بوتاکس داشته باشد.

پس از این مرحله نیز، پزشک باید معاینه  لازم را بر روی صورت فرد انجام بدهد و مطمئن شود که او گزینه ایده آلی برای تزریق بوتاکس به شمار می رود. اگر به هر دلیلی تزریق بوتاکس برای فرد خطرآفرین و یا مشکل ساز بود، پزشک روش های دیگری را به فرد پیشنهاد خواهد کرد.

همچنین پزشک متخصص پوست باید دارای تجربه و تبحر کافی در این خصوص باشد تا بتواند به طور دقیق تزریق بوتاکس را برای شما انجام دهد. زیرا هر گونه خطا باعث می شود که شما با بد فرم شدن صورت خود روبرو شوید.

آیا انتخاب بهترین دکتربوتاکس در تهران در نتیجه آن تاثیری دارد؟

از آنجایی که تزریق بوتاکس، بسیار حساس و مهم است باید پزشک متخصص با تجربه ای این روش درمانی جوانسازی صورت را انجام دهد. زیرا انجام کوچکترین خطا در این خصوص سبب می شود که شما با مشکلات جبران ناپذیری همراه شوید.

بعضی از پزشکان بی تجربه در خصوص تزریق بوتاکس وجود دارند که به دلیل عدم تمرکز و دقت، تزریقات نامتقارنی را در قسمت خط خنده انجام می دهند و همین امر سبب شده مشکلاتی در تکلم و فرم لب های مراجعه کننده ایجاد شود.

در واقع گاهی افراد تنها به خاطر قیمت پایین تر، فردی بدون تخصص را برای تزریق انتخاب می کنند اما در نهایت ناچار می شوند برای جبران عوارض ناشی از این کار، هزینه های سنگینی انجام بدهند.

بهترین دکتر تزریق چربی درتهران

نقش دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

نتایج یک تزریق بوتاکس خوب به عوامل مختلفی بستگی دارد . مهم ترین عامل انتخاب پزشک متخصص می باشد . همانطور که اشاره کردیم بوتاکس حاوی مواد سمی می باشد که باید در نقاط مشخصی تزریق شود . از آنجایی که حساسیت این کار بالاست و نیاز به دانش و تخصص دارد .

این کار تنها باید توسط پزشک متخصص پوست انجام شود و انجام آن توسط سایر پزشک ها مانند پزشک عمومی به صلاح بیمار نمی باشد .

عامل دیگری که در نتیجه و ماندگاری بوتاکس موثر می باشد کیفیت مواد تزریق شده می باشد زیرا پزشک مجرب و متخصص نسبت به برندهای معتبر و با کیفیت اطلاع دارد و به بیمار اطلاعاتی درباره مزایا و معایب هر کدام از آنها می دهد . همچنین ممکن است عوارض احتمالی بعد از تزریق بوتاکس برای فرد ایجاد شود که تنها پزشک متخصص می تواند آن را درمان کند.

تزریق بوتاکس در چند جلسه انجام می شود؟

باتوجه به میزان گسترش چین و چروک و یا خطوط، ممکن است نیاز باشد در چند جلسه تزریق بوتاکس انجام گیرد.

در برخی موارد، تنها تزریق بوتاکس کافی نبوده  ولازم است از پرکننده های دیگر نیز استفاده شود.

کاربرد های بوتاکس

به طور کلی از تزریق بوتاکس می توان در ایجاد جوانسازی نواحی زیر استفاده کرد:

 • برطرف کردن خطوط پیشانی
 • برطرف کردن خط اخم
 • برطرف کردن خطوط کنار چشم
 • برطرف کردن خطوط روی بینی
 • برطرف کردن خطوط خنده
 • برطرف کردن خطوط روی گردن
 • تزریق به زیر بغل و کم کردن تعرق
به این مقاله امتیاز دهید

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *