بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران در زمینه تکنیک‌های اصلی جراحی، درمان تروما و همچنین موارد تخصصی مانند انتقال بافت، تزریق چربی، پیکرتراشی و جراحی با لیزر آموزش وتخصص لازم را کسب کرده است. همچنین بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران تخصص‌های گوناگون را برای جراحی  کودکان و بزرگسالان  کسب کرده است به درمان بخش وسیعی از عارضه‌های بدن می پردازد.

بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران کیست

بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران کسی است که پس از گذراندن دوره های آموزشی در دانشکده رشته پزشکی وتخصص زیبایی در سطح فوق تخصص، توانایی تشخیص کمبود و اختلالات موجود درشکل ظاهر هر فرد را پیدا کرده و بهترین روش درمانی را در بهبود ظاهری و بیرونی فرد اتخاذ می کند. پزشک جراح این کار را به وسیله جراحی و تصحیح مکان و تغییر موقعیت بافتی انجام می دهد.

معمولا بیماران با مشکلاتی مانند سوختگی های مادرزادی، ارثی، نواقص به وجود آمده در اثر تصادفات و ضربه در پوست و بدن، معمولا به جراحان پلاستیک و زیبایی مراجعه می کنند که جراح با توجه به شرایط بیماران روش درمانی مناسبی برای آنها در نظر می گیرند.

نکاتی برای انتخاب بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران

در صورتی که قصد انجام عمل جراحی زیبایی دارید، باید یک جراح آموزش دیده، ماهر وبا تجربه برای انجام این روش انتخاب کنید. برای مطمئن شدن از واجد شرایط و با تجربه بودن جراح باید برخی اقدامات انجام دهید و سوالاتی را بپرسید که شامل موارد زیر هستند:

-یک جراح معتبر انتخاب کنید و اعتبارنامه‌های وی را بررسی کنید.

-از کلینیک‌ها و بیمارستان‌های جراحی زیبایی بازدید کنید. تا آنجا که می‌توانید در مورد روش عمل و مکان‌هایی که این عمل‌ها را ارائه می‌دهند (کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها) و جراحانی که آن‌ها را انجام می‌دهند اطلاعات جمع کنید.

-در صورت مراجعه به کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها از سوال پرسیدن هراسی نداشته باشید. مراکز معتبر با روی خوش و با رضایت به سوالات شما جواب خواهند داد.

–با جراح صحبت کنید. کلینیک یا بیمارستانی که انتخاب می‌کنید باید یک جلسه مشاوره با جراحی که این عمل را انجام می‌دهد یا بر آن نظارت می‌کند ترتیب دهد.

مدارک بهترین جراح فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران

مدارک بهترین جراح فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران  شامل ورود به دانشکده پزشکی، دستیاری و یا دوره تکمیلی تخصصی ترجیحاً در تخصص جراحی می‌باشد که به دنبال آن اخذ مدرک در آن تخصص و دوره‌ی بعد از دستیاری بخصوص در زمینه‌ی جراحی زیبایی خواهد بود. این دوره را می‌توان از طریق یک برنامه تکمیلی تخصصی جراحی زیبایی، و نیز کارگاه‌ها، سمینارها و کنفرانس‌ها انجام داد.

ویژگی های بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران

موضوعی که بسیار اهمیت دارد تخصص و تحصیلات جراح می باشد. بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران باید فوق تخصص جراحی زیبایی پلاستیک باشد و یا حدالامکان متخصص دراین حوزه باشد.

به عنوان مثال جراح عمومی نمی تواند مورد مناسبی برای چنین جراحی پراهمیتی باشد. جراح پلاستیک  باید با آناتومی بدن فرد کاملا آشنا باشد، یک اشتباه می تواند خسارت جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد.

برای تشخیص مهارت و تجربه بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران می توانید از اطرافیان و افرادی که توسط  جراح مورد نظر شما جراحی شده اند پرس و جو کنید. سعی کنید حتما حضوری با این افراد صحبت داشته باشید.

این حق شماست که از نتیجه جراحی های پزشکتان اطلاع داشته باشید تا با اطمینان و اعتماد کامل زیر دست توانمند آن جراحی کنید.

خصوصیات بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران

-سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهد و بهترین و مناسب ترین روش جراحی زیبایی را با در نظر گرفتن انتظار فرد انتخاب نماید.

-بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک باید در زمینه انواع جراحی پلاستیک اطلاعات به روز و کافی داشته باشد.

-اعتماد فرد را جلب کند و با صبر و حوصله به تمام سوالات فرد پاسخ دهد و در مورد نحوه جراحی پلاستیک و نتیجه آن دیدگاه کلی به فرد بدهد.

–چنانچه فرد شرایط جسمی یا حتی روحی مناسبی برای انجام جراحی پلاستیک و زیبایی ندارد، جراح پلاستیک این موضوع را با فرد در میان بگذارد و جراحی پلاستیک را به یک شرایط مناسب و زمان دیگری موکل کند که آمادگی فرد بیشتر باشد.

–بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران تمام نکات و توصیه های لازم را در مورد اقدامات قبل و بعد از جراحی زیبایی را برای رسیدن به نتایج مطلوب تر مطرح خواهد نمود.

-فوق تخصص جراحی پلاستیک باید با معیارهای زیبایی آشنا باشد و بتواند آن ها را با علم خود تلفیق کند و زیبایی را برای انواع جراحی های پلاستیک صورت و بدن فرد ایجاد نماید.

قبل از جراحی به چه نکاتی توجه کنیم ؟

یکی از مهم ترین اقداماتی که پزشک انجام می دهد این است که شرایط روحی بیمار را از لحاظ روانی بررسی کند و از سلامت بیماراطمینان پیدا می کند.

در بسیاری از موارد برای اطمینان از اینکه بیمار شرایط لازم برای جراحی را دارد یا خیر آزمایش خون، رادیوگرافی های متعدد و … انجام می شود . این مورد در ارتباط با افرادی که می خواهند جراحی زیبایی انجام دهند تا زیباتر شوند با افرادی که برای درمان های ضروری و اورژانسی مراجعه می کنند مهم تر است و باید با دقت بیشتری انجام شود.

جراحی پلاستیک می تواند در هر قسمتی از بدن مانند بینی، صورت، ناحیه گردن و … باشد و برای انجام این کار حتما باید پزشک متخصص با تجربه ای را انتخاب کنید تا جراحی با دقت انجام شود و فرد از نتیجه جراحی رضایت پیدا کند و خطری او را تهدید نکند.

پس برای این کار به هر پزشکی اطمینان نکنید و حتما قبل از انجام جراحی در مورد  پزشک خود به خوبی  تحقیق کنید.

نکات در خصوص بهترین جراح پلاستیک

جراحان فوق تخصص پلاستیک و زیبایی تنها افرادی هستند که اجازه انجام چنین عمل هایی رو دارند. لیست بهترین جراح پلاستیک ایران و زیبایی تهران در وب سایت رسمی انجمن جراحان پلاستیک موجود است و می توانید بهترین جراح پلاستیک در ایران را از آنجا پیدا کنید. بهترین جراح پلاستیک ایران در مراکز فوق تخصصی فعالیت می کند و معمولا باید از مدت ها قبل برای مشورت و یا انجام جراحی وقت ویزیت بگیرید.

اگر قصد انجام عمل جراحی زیبایی و یا ترمیمی صورت را دارید بهترین جراح پلاستیک ایران را انتخاب کنید تا نتیجه خوبی بگیرید.

بهترین جراح پلاستیک در تهران  قادر خواهد بود با استفاده از تخصص خود قسمت هایی از بدن را که دچار مشکل ظاهری حتی نقص هستند از قبیل مشکلات مادرزادی را بازسازی و ترمیم نماید. بهترین جراح پلاستیک، جراح متخصص در زمینه جراحی زیبایی می باشد.انتخاب بهترین جراح پلاستیک ، یکی از دغدغه افرادی است که می خواهند جراحی پلاستیک انجام دهند.

اهمیت انتخاب جراح پلاستیک مناسب

انتخاب درست و آگاهانه نوع جراحی زیبایی و پزشک متخصص عمل زیبایی  بسیار مهم می باشد. زیرا ظرافت و دقت مورد نیاز در هرگونه عمل زیبایی، می تواند نتیجه دلخواه شما را به دست ندهد و حتی صدمات جبران ناپذیری را وارد نماید.

از آنجا که هر پزشک مجاز می تواند به طور قانونی جراحی زیبایی را انجام دهد، بسیار مهم است که هنگام انتخاب جراح زیبایی، تحقیقات خود را انجام دهید. برای پیدا کردن دکتر واجد شرایط برای یک روش زیبایی خاص، شما باید آموزش، تجربه و مهارت پزشک را در نظر داشته باشید.

عمل‌های متداولی که بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران انجام می‌دهد

انواع جراحی های پلاستیک

برخی از جراحی هایی که توسط یک جراح پلاستیک قابل انجام است :

لیپوماتیک 

برداشتن چربی های اضافه تنها در مدت چند ساعت در خواست بسیاری از افراد می باشد . با انجام جراحی لیپوساکشن می توان تمام چربی های اضافه انباشته شده در قسمت ران، شکم، بازو، پهلو و … را حذف نمود. در طی جراحی لیپوماتیک چربی اضافه برداشته می شود.و شما پوست وشکم صافی خواهید داشت

جراحی ابدومینوپلاستی

از دیگر روش های مناسب برای افرادی که چربی بسیار زیادی دارا هستند، انجام ابدومینوپلاستی است . در این روش چربی برداشته شده و ماهیچه ها سفت می شوندو پوست اضافه برداشته می شود. در طی یک جراحی ابدومینوپلاستی، نیاز به برش زدن و بخیه است .

جراحی لیفت سینه یا ماموپلاستی

افرادی که سینه های افتاده دارند همیشه به دنبال راهایی از آن هستند، انجام ورزش و سایر روش ها بسیار زمان بر بوده و نتیجه دلخواه ممکن است حاصل نشود، جراح پلاستیک برای این افراد انجام ماموپلاستی را پیشنهاد می کند، با این روش می توان ظاهری مناسب برای فرد ایجاد نمود.

جراحی پروتز سینه

پروتز سینه و یا بزرگ کردن سینه به روش پروتز یکی از روش های محدود جراحی زیبایی بدن به شمار می اید . خیلی از افراد به دلیل مشکلات ژنتیکی، گرفتن رژیم های غیر اصولی، شیردهی و … که دچار سینه های کوچکی هستند می توانند با انجام این روش مشکل خود را رفع کنند. گاهی نیز این روش برای افرادی که به دلیل سرطان سینه، عمل تخلیه سینه انجام داده اند، پیشنهاد می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *