بهترین دکتر زیبایی تهران پس از اخذ مدرک دکتری دررشته پزشکی و سپس گذراندن دوره تخصصی در رشته جراحی عمومی، برای آموزش دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی در مراکز دانشگاهی معتبر تعلیم می‌بیند.

همان گونه که می دانیدهر یک از حوزه‌های جراحی زیبایی نیازبه  مهارت‌ و تبحر جراح دارد. به عنوان مثال عمل روی بینی با استخوان، غضروف ومجراهای تنفسی کاملاً با عمل سینه با بافت غده‌ای و نرم متفاوت خواهد بود.

همچنین  نظر افراد در مورد زیبایی متفاوت است بنابراین بهترین دکتر زیبایی درتهران را صرفاً با توصیه‌های دوست خود انتخاب نکنید و یا فقط تجربه جراح زیبایی را ملاک قرار ندهید. بهترین کار این است که بک  جلسه مشاوره  با جراح داشته باشید وبه تفصیل درباره نتایج با جراح پلاستیک انتخابی خود صحبت کنید و انتظارات خود را با ایشان در میان بگذارید.

خصوصیات بهترین دکتر زیبایی تهران

سلامت فرد را اولویت کار خود قراردهد وبهترین ومناسب ترین روش جراحی زیبایی را با در نظر گرفتن انتظارفرد انتخاب نماید.

بهترین جراح زیبایی باید درزمینه انواع جراحی پلاستیک اطلاعات به روز و کافی در این زمینه داشته باشد تا بتواند اعتماد فرد را جلب کند و با صبر و حوصله به تمام سوالات فرد  پاسخ دهد و در مورد نحوه جراحی پلاستیک و نتیجه آن دیدگاه کلی به فرد بدهد.

چنانچه فرد شرایط جسمی یا حتی روحی مناسبی برای انجام جراحی پلاستیک و زیبایی ندارد، بهترین دکترزیبایی تهران این موضوع را با فرد در میان بگذارد و جراحی پلاستیک را به یک شرایط مناسب وزمان دیگری موکل کند که آمادگی فرد بیشتر باشد.

با توجه به انواع جراحی پلاستیک درقسمت های مختلف بدن بهترین راه کار را استفاده کنید به عنوان نمونه درانجام جراحی بینی، با توجه به دیگر اجزای صورت و حفظ عملکرد طبیعی، بینی را جراحی نماید.

بهترین دکترزیبایی تهران تمام نکات و توصیه های لازم را در مورد اقدامات قبل و بعد از جراحی زیبایی را برای رسیدن به نتایج مطلوب تر مطرح خواهد نمود.

همچنین جراح باید با معیارهای زیبایی آشنا باشد و بتواند آن ها را با علم خود تلفیق کند و زیبایی را برای انواع جراحی های پلاستیک صورت و بدن فرد ایجاد نماید.

بهترین دکترزیبایی تهران باید فرد صادق باشد، اگر فرد شرایط جسمی یا روحی مناسبی برای انجام جراحی پلاستیک ندارد با او در میان بگذارد تا در یک فرصت مناسب جراحی پلاستیک را انجام دهد.

نکات کلیدی در انتخاب بهترین دکتر زیبایی در تهران

  • اطمینان از مدرک تخصصی جراحی پلاستیک پزشک مورد نظر

بسیاری از مردم فکر می کنند که اگر کسی پزشک است یعنی واجد شرایط برای انجام جراحی پلاستیک و زیبایی است و با دیدن تبلیغات ارزان قیمت جراحی پلاستیک اطمینان حاصل می کنند که خود را برای جراحی در اختیار او بگذارند .

ولی حقیقت این است که متخصصان و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی روشهای مخصوصی را آموزش میبینند و سالها برای اخذ مدرک، تحصیل میکنند تا مجوزهای لازم و قانونی را در این زمینه کسب کنند .

متاسفانه این مشکل در حوزه جراحی پلاستیک و زیبایی بسیار حاد است چرا که بسیاری از پزشکان عمومی با ورود غیرقانونی به حوزه جراحی پلاستیک در جستجوی سود بیشتر هستند ولی در واقع تخصصی در این زمینه ندارند و اعتماد به آنها عواقب بدی در پی دارد .تمامی پزشکان ثبت شده در خانه پزشکان تاییده سازمان نظام پزشکی به پیوست در اطلاعاتشان وجود دارد.

 جراحی را انتخاب کنید که اصول زیبایی شناسی را بشناسد

همه ما می دانیم که آنچه یک فرد زیبا می بیند ممکن است متفاوت از دیگری باشد و یا حتی باعث زشت یا بد فرم شدن ناحیه جراحی او شود به همین دلیل، شما نمی توانید فقط به یک توصیه دوستانه اعتماد کنید یا تنها به تجربه جراح پلاستیک و زیبایی وابسته شوید که حس زیبایی شناسی ندارد . باید با دقت به تمام نتایج جراحی پزشک مورد نظر توجه کنید.سپس اقدام به جراحی کنید.

انتخاب جراح زیبایی که با او احساس امنیت می کنید

انجام هر جزاحی یک ریسک بزرگ است و می تواند تاثیری بزرگ در مسیر زندگی باشد. شما باید با جراح پلاستیک خود و تیم پشتیبانی او  احساس راحتی داشته باشید.  جراح پلاستیکی را انتخاب کنید که دوست دارید و کاملاٌ به نتیجه کار اواطمینان دارید .

در مورد امکانات اتاق عمل جراح خود اطمینان حاصل کنید

بخش زیادی ازایمنی شما در طول جراحی به بیهوشی و امکانات اتاق عمل بستگی دارد . اتاق های عمل باید شامل سیستم های پشتیبانی ضروری و احیا باشند تا در صورت بروزهر گونه موقعیت اظطراری در دسترس باشند .

بهترین دکترزیبایی صورت درتهران

به طورکلی هر نوع جراحی پلاستیک و زیبایی نیاز به مهارت های مختلفی دارد. مثلاٌ عمل بینی بر روی استخوان، غضروف و مجرای تنفسی کاملاٌ متفاوت از عمل سینه است که عمدتاٌ از بافت نرم تشکیل شده است.

با توجه به همین مسئله، بهترین دکترزیبایی صورت درتهران می توانند در زمینه مختلفی تخصص داشته باشند. جراحی را انتخاب کنید که در نوع عمل مورد نظر شما تخصص و تجربه لازم را داشته باشد .

انواع جراحی زیبایی صورت

بیشتر افراد در چند سال اخیرتمایل به انجام جراحی زیبایی صورت داشته اند.شاید تاکنون تصور می کردید که تنها خانم ها کاندیدای عمل زیبایی صورت هستند در صورتی که جراحی زیبایی صورت مردان نیز کاندیدای خاص خود را دارد.مردان نیز امروزه همانند خانم ها به زیبایی و جذابیت خود اهمیت می دهند به همین دلیل جراحی های زیبایی بسیاری را برای رسیدن به این هدف انجام می دهند.در ذیل به چند مورد از انواع جراحی زیبایی صورت اشاره خواهیم کرد.

  • جراحی لیفتینگ صورت یا کشیدن پوست صورت: رفع افتادگی پوست و چین وچروک های پوست
  • جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی: رفع مشکلات بینی و متناسب شدن بینی با دیگر اجزای صورت
  • بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک ها: رفع افتادگی پلک و پف زیر چشم ها و غیره
  • جراحی زیبایی چانه: رفع بزرگ بودن بیش از حد یا کوچک بودن بیش از حد چانه
  • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی: برای رفع عدم تقارن گوش ها و تغییر فرم گوش ها
5/5 - (1 امتیاز)

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *