بهترین فوق تخصص زیبایی در تهران باتخصص در انواع عمل های جراحی زیبایی، به رفع نواقص مادرزادی و آسیب هایی که در نواحی صورت و بدن ایجاد شده است را با مهارت ،تجربه وتحصیلات لازم که در این باره  کسب نموده است رفع می کند.

همچنین علاوه بر عمل های جراحی خدماتی درمانی زیبایی مانند تزریق ژل، بوتاکس، تزریق چربی، لیزر درمانی، انجام عمل های زیبایی لاغری موضعی مانند لیپوماتیک، لیپوساکشن و … دوره های تخصص لازم را کسب نموده است.

جراحی هایی که توسط بهترین فوق تخصص زیبایی در تهران انجام می شود

جراحی زیبایی سینه

یکی از جراحی هایی که امروزه در بین خانم ها محبوبیت دارد جراحی زیبایی سینه است. برخی از خانم ها با مشکل کوچکی و برخی دیگر با مشکل بزرگ بودن بیش از حد سینه ها رو به رو هستند و معمولا با انتخاب یک جراح پلاستیک خوب برای جراحی زیبایی پستان اقدام می کنند.

جراحی لیفت پوست

با گذر زمان پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. عمل جراحی لیفت پوست یکی از اعمال جراحی است که برای رفع چین و چروک ها و افتادگی هایی که در صورت و گردن، سینه انجام می شود. طی این عمل جراح پلاستیک چربی های اضافی را برداشته، عضلات زیرین را سفت تر و پوست صورت و گردن را می کشد.

جراحی ابدمینوپلاستی یا تامی تاک

یکی از گزینه های بسیار خوب در جراحی زیبایی شکم ابدومینوپلاستی است که با برداشتن چربی و پوست های اضافی موجب صاف تر شدن شکم و ایجاد زیبایی و تناسب اندام در فرد می شود.

رینوپلاستی

رینوپلاستی با تغییر شکل و فرم بینی در ظاهر بینی همراه است. نتیجه رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی در افراد مختلف بسیار متفاوت می باشد و می تواند به بزرگ شدن، کوچک تر شدن و پهن تر یا باریک تر شدن ارتفاع و نوک بینی منجر شود.

ویژگی بهترین فوق تخصص زیبایی در تهران

به طور کلی می توان در نظر گرفتن سلامت بیمار و به کاری گیری بهترین و مطلوب ترین روش ومتدهای جراحی و زیبایی با در نظر گرفتن خواسته بیمار، شرایط و وضعیت وی و همچنین صلاح دید خود پزشک جراح یکی از ویژگی های بسیار مهم یک جراح پلاستیک خوب می باشد.

بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک، باید در تمام حوزه های جراحی هایی زیبایی اطلاعات و مهارت های لازم را داشته باشد وازجدیدترین و تخصصی ترین روش های جراحی استفاده کند.پاسخ به تمام سوالات بیمار و مطلع کردن وی از نتیجه جراحی پلاستیک و زیبایی از وظایف جراح خوب می باشد.

جراح پلاستیک خوب باید قادر باشد تا با رعایت استانداردها و آگاهی از ملاک های زیبا شناختی و با استفاده از دانش خود زیبایی را برای بیمار به ارمغان آورد.

نکات مهم درانتخاب بهترین فوق تخصص زیبایی در تهران

  • همان گونه که می دانید جراحی زیبایی یک عمل اورژانسی نمی‌باشد پس در  انتخاب دکتر زیبایی دقت لازم را داشته باشید.
  • بهتر است قبل از جراحی لیستی از بهترین فوق تخصص زیبایی در تهران را تهیه کنید و پزشکانی که تجربه کافی در مورد  جراحی دارند را انتخاب کنند.
  • قبل ازهر اقدامی برای جراحی در رابطه با میزان تحصیلات وتجربه کاریشان تحقیق و پرس وجو کنید.
  • یک جلسه  مشاوره با بهترین فوق تخصص زیبایی در تهران داشته باشید و انتظارتان از مهمترین جراح زیبایی در تهران در این جلسه توضیح دهید.
  • بهترین فوق تخصص زیبایی در تهران یک آلبوم از جراحی های خود همیشه دارد، از ایشان بخواهید که آن را به شما نشان دهد.-
  • برای انتخاب بهترین فوق تخصص زیبایی در تهران  از دوستان وآشنایانی که این جراحی را انجام داده اند کمک بخواهید.

پس از انتخاب فوق تخصص زیبایی در تهران، درباره نحوه جراحی بینی و میزان تحصیلات شان تحقیق کنید.

وظایف بهترین فوق تخصص زیبایی در تهران

فوق تخصص زیبایی در تهران شکل، قالب و ظاهر مناطق مختلف بدن از جمله گوش ها، صورت، تنه، دست و دیگر اندام ها را می تواند با انجام جراحی زیبای بهبود بخشد. جراح پلاستیک می تواند همچنین مشکلات مادرزادی مانند ساختار نادرست استخوانی در دست ها و پا ها را جراحی نماید.

جراحی زیبایی پلاستیک، به دلیل بحث زیبایی شناختی درقسمت های مختلف بدن انجام می شود و تغییراتی نیز در ظاهر آن ها نمایان می شود.

در صورتی که جراحی ترمیمی به منظور، بهبود ظاهر و ترمیم بخش های آسیب دیده بدن در حوادث، بیماری ها و یا ناهنجاری ها صورت می گیرد.

فوق تخصص زیبایی بینی در تهران

بهترین فوق تخصص بینی در تهران جراحی است که باتجربه و مهارت بالایی که دارد، متناسب با اجزای صورت فرم ایده آلی را در بینی  فرد ایجاد نماید به گونه ای که هیچ گونه مشکلی در بینی ایجاد نشودهمچنین نظرات بیمار را نیزدرنظربگیرد اما باید در نظر داشت که انتظار بیمار منطقی باشد و انتظار غیر واقع بینانه ای از نتیجه جراحی بینی خود نداشته باشد

نمونه کارهای جراح از عکس های قبل و بعد از عمل می تواند به شما کمک نماید تا جراح بینی مورد نظر خود را انتخاب نمایید، می توانید با مشاهده نمونه کارها به این نتیجه برسید که آیا جراح می تواند فرمی که مد نظر شما است بعد از جراحی در بینی شما ایجاد نماید یا خیر؟

برخی از افراد می خواهند که بعد از جراحی، بینی فرم فانتزی پیدا کند این افراد باید این موضوع را در نظر داشته باشند که بینی یکی از عضو های مهم صورت به حساب می آید و در صورتی که بسیار کوچک و نازک شود شاید نتوانند به راحتی تنفس کنند وممکن است  بعد ازجراحی با اختلالاتی در تنفس خود مواجه شوند که این موضوع بسیار آزار دهنده است.

همچنین در هر نوع بینی نمی توان انتظار داشت که بعد از جراح فرم عروسکی در بینی ایجاد شود بعنوان مثال بینی های گوشتی که غضروف ضعیفی دارند و در حین جراحی باید تقویت غضروف صورت گیرد انتظار این که بینی فرم فانتزی و عروسکی پیدا کند بسیار نامعقول است .

همچنین به این نکته توجه کنید که در صورت عدم انتخاب بهترین پزشک متخصص و حاذق، می تواند حامل خساراتی جبران ناپذیر برای شما باشد.  در تصمیم گیری برای مراجعه به جراح پلاستیک، ضرورت انجام عمل جراحی خود را دریابید، سپس برای مراجعه اقدام کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *