جراح پلاستیک تهرانپارس قادر است تمامی جراحی های مرتبط با بدن را به خوبی انجام دهد، دراصل انتخاب جراح پلاستیک ماهرو خوب برای فردی که تمایل به انجام یکی ازروش های پیکرتراشی دارد بسیار مهم است. زیرا نتیجه حاصل از جراحی پلاستیک در زیبایی اندام یا چهره فرد تاثیر بسزایی دارد.

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی یک دوره عمومی را برای کسب مهارت پشت سر می گذارد و پس ازآن نیز یک دوره سه ساله را برای کسب مدرک فوق تخصصی سپری می کند تا به خوبی تمام مهارت های مورد نیاز را کسب کند.

بنابراین یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در طی دوره تحصیل خود به خوبی مهارت های مورد نیاز را یاد می گیرند و تجربه های مورد نیاز را در زمینه جراحی های پلاستیک و زیبایی کسب می کند.

همان گونه که می دانید جراحی های زیبایی و پلاستیک برای بهبود ظاهروافزایش زیبایی انجام می شوند بنابراین باید به بهترین نحو ممکن انجام شود تا فرد از نتیجه رضایت کامل داشته باشد.

خصوصیات جراح پلاستیک تهرانپارس چیست ؟

جراح پلاستیک تهرانپارس سلامت فرد را بدون در نظر گرفتن مسائل مالی اولویت کار خود قرار دهد. برای انتخاب بهترین جراح پلاستیک بینی می توان به مطب مراجعه کنید و نمونه کارهای جراح پلاستیک را از نزذیک مشاهده کنید و با بیماران قبلی جراح که در فواصل زمانی مختلف مراجعه می نمایند و میزان رضایت از نتیجه عمل افراد را مورد بررسی قرار دهید.

  • جراح پلاستیک تهرانپارس، افراد را در جریان تغییرات حین عمل قرار می دهد و توصیه های قبل و بعد از جراحی را به اطلاع می دهد.
  • جراح پلاستیک تهرانپارس دیدگاه کلی از نتیجه جراحی در اختیار فرد قرار می دهد تا با دید بازتر و آگاهانه عمل زیبایی را انجام داد.
  • جراح پلاستیک تهرانپارس به سلیقه و خواسته فرد توجه دارد و بهترین روش را برای جراحی انتخاب می کند تا زیبایی و تناسب بین اجزای دیگر حفظ شودو عملکرد طبیعی بینی را اولویت قرار دهد.

انواع جراحی که توسط جراح پلاستیک تهرانپارس انجام می شود

جراحی زیبایی بینی

بینی، عضو برجسته صورت است که تاثیر به سزایی در زیبایی چهره افراد می گذارد به همین علت روازنه به تعداد افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند افزوده می شود؛ جراحی بینی با دو هدف درمانی و زیبایی انجام می گیرد که می توان این دو را به صورت همزمان انجام داد و بسیاری از مشکلات بیماران هم چون انحراف بینی، کجی بینی، پولیپ بینی، نامتقارنی بینی و غیره در حین انجام جراحی بینی برطرف می شود.

جراحی زیبایی شکم

انجام ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم، برای  از بین بردن چربی و پوست های شل و اضافی شکم انجام می گیرد و سبب می شود شکم افراد به شکمی صاف و تخت تبدیل شود.

جراحی زیبایی شکم، با توجه به وسعت عمل جراحی به دو دسته ابدومینوپلاستی کامل و مینی ابدومینوپلاستی تقسیم می شود.

اگر بیمارنی که جراحی زیبایی شکم انجام داده اند، سبک زندگی صحیح و سالم را در پیش گیرند ؛ نتیجه جراحی زیبایی شکم آن ها دائمی خواهد بود.

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک که در اصطلاح پزشکی به آن  بلفاروپلاستی گفته می شود، به منظور رفع کیسه های چربی و پوست اضافی پلک های بالا و پایین انجام می شود و سبب جوانی و شادابی چشم های شما می شود.

چشم ها، یکی از تاثیر گذارترین اعضا صورت درزیبایی چهره افراد می باشند که در اثر عوامل متفاوتی زیبایی و شادابی خود را از دست می دهند به همین علت جراحی زیبایی پلک در بین مردم طرفداران بسیاری پیدا کرده است و افراد زیادی تصمیم به انجام این جراحی می گیرند.

انجام همزمان جراحی پلک تحتانی و فوقانی با یکدیگر وجود دارد. نتیجه جراحی زیبایی پلک، دائمی می باشد بنابراین بیماران نگران برگشت پذیر بودن این جراحی نباشند.

لیپوماتیک

لیپوماتیک، یکی از ایمن و نوین ترین روش های لاغری موضعی است که به منظور رفع چربی های نواحی متفاوت بدن هم چون شکم، پهلو، ران پا، غبغب، باسن و غیره انجام می شود و همانطور که گفته شد انجام این عمل، لاغری موضعی را در پی دارد.

جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه، به سه جراحی پروتز سینه، لیفت سینه و ماموپلاستی تقسیم می شود.

  • پروتز سینه منظور از جراحی پروتز سینه، افزایش سایز سینه ها با استفاده از کارگذاری پروتزاست.
  • ماموپلاستی در حین انجام عمل ماموپلاستی، جراح تلاش می کند تا سایز سینه بیمار کاهش یابد.
  • لیفت سینه بسیاری از بانوان در اثر عوامل متفاوتی هم چون شیردهی دچار شل شدگی سینه شده اند آن ها می توانند با انجام جراحی لیفت سینه افتادگی سینه خود را بر طرف کنندلازم به ذکر است در عمل لیفت سینه، سایز سینه ها تغییر نمی کند تنها سینه ها بالا کشیده می شوند.

جراح زیبایی تهرانپارس

جراح زیبایی تهرانپارس به شما کمک خواهد کرد تا صورت واندام زیبا تری داشته باشید .همچنین  بهترین فوق تخصص زیبایی در تهران باید تجربه دانش و مهارت کافی دراین زمینه کسب کرده باشد تا بتواند شما را به یک نتیجه مطلوب و رضایت بخش نزدیک کنید .

به طور مادر زادی برخی افراد  دارای صورت و اندام نازیبا یی هستند که در چهره این افراد  تاثیرات  بسیار منفی می گذارد که همین موضوع باعث کاهش اعتماد به نفس در آنها خواهد شد. بنابراین بهترین جراح زیبایی تهرانپارس می تواند با اصلاح نواقص صورت فرد باعث زیبایی چهره در آن ها شود واعتماد به نفس آنها را بالاببرد.

در آخر باید گفت که بهترین جراح زیبایی تهرانپارس باید تمام نکات و توصیه های لازم را در مورد اقدامات قبل و بعد از جراحی زیبایی را برای رسیدن به نتایج مطلوب تردر نظر بگیرد.

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی باید با معیارهای زیبایی آشنای لازم را داشته باشد به گونه ای که بتواند زیبایی را برای انواع جراحی های پلاستیک صورت و بدن فرد ایجاد نماید. بنابراین در انتخاب جراح زیبایی قبل هر اقدامی دقت لازم را داشته باشید تا بهترین جراح زیبایی را در این زمینه انتخاب کنید.

ضرورت مراجعه به متخصص جراح پلاستیک تهرانپارس

شما می‌توانید برای هرگونه نقصی به متخصص زیبایی وجراح پلاستیک  مراجعه کنید. جراحی سینه، جراحی بینی، ابدومینوپلاستی، لابیاپلاستی، بلفاروپلاستی، رینوپلاستی، ماموپلاستی،، ترمیم چانه، اتوپلاستی، لیپوساکشن، جراحی پلک، لیپوماتیک، تعدیل چهره و لیفتینگ صورت از مهم‌ترین دلایل مراجعه افراد به جراح پلاستیک است.

با وجود تمرکز این حیطه بر زیباسازی، رفع عوارضی مانند سوختگی و مواردی که موجب ایجاد اختلال درعملکرد روزمره افراد می‌شود مانند اختلالات تنفسی بینی را نیز می‌توان جراحی زیبایی ربط داد.

به طور خلاصه، جراح متخصص پلاستیک و زیبایی در کنار زیباسازی، به بازسازی سطوح و نواقص در پوست و بافت‌های آسیب‌دیده نیز می‌پردازد.

قبل از جراحی پلاستیک باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

یکی از مهم ترین اقداماتی که پزشک انجام می دهد این است که شرایط روحی بیمار را از لحاظ روانی بررسی می کند و از سلامت بیمار اطمینان پیدا می کند.

در بسیاری از موارد برای اطمینان از اینکه بیمار شرایط لازم برای جراحی را دارد یا خیر آزمایش خون، رادیوگرافی های متعدد و … انجام می شود . این مورد در ارتباط با افرادی که می خواهند جراحی زیبایی انجام دهند تا زیباتر شوند با افرادی که برای درمان های ضروری و اورژانسی مراجعه می کنند مهم تر است و باید با دقت بیشتری انجام شود.

جراحی پلاستیک می تواند در هر قسمتی از بدن مانند بینی، صورت، ناحیه گردن و … باشد و برای انجام این کار حتما باید پزشک متخصص با تجربه ای را انتخاب کنید تا جراحی با دقت انجام شود و فرد از نتیجه جراحی رضایت پیدا کند و خطری او را تهدید نکند.

انتخاب فوق تخصص جراحی پلاستیک

همانطور که می دانید انجام اعمال جراحی زیبایی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است؛ چرا که اگر کوچکترین خطا و اشتباهی حین عمل به وجود آید، بیمار نه تنها بهبود نمی یابد بلکه عوارض خطرناک  و غیر قابل جبران، گریبان گیر وی خواهد شد. لذا انجام هریک از جراحی های ذکر شده در فوق چنانچه توسط یک فوق تخصص جراحی پلاستیک توانا انجام پذیرد، می تواند نتایج مثبت و قابل قبول برای شما  داشته باشد. از این رو اگر نیاز به هریک از اعمال جراحی پلاستیک دارید، گام نخست برای شما یافتن بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک است.

جراح فوق تخصص پلاستیک شما یک پزشک است که برای مراقبت از تروماها، تکنیک های جراحی اولیه و همچنین انجام جراحی های زیبایی مانند انتقال بافت، تناسب اندام و جراحی های زیبایی و استفاده از لیزرها آموزشهای لازم را دیده است.

سوالات متداول در مورد جراح پلاستیک تهرانپارس

تفاوت بین جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک چیست؟

شما تنها کسی نیستید که پیش از این فکر می کردید جراحی پلاستیک و زیبایی دو عمل مشابه هستند.تعداد زیادی از جراحان پلاستیک، کار جراحی زیبایی را هم انجام می دهند و به همین دلیل این دو عبارت معمولا به جای هم به کار می رود. اما این مسئله از نظر تکنیکی کاملاً درست نیست. جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی دو رشته ی تخصصی پزشکی بسیار مرتبط به هم و البته جداگانه هستند.

در جراحی پلاستیک چه نوع مشکلاتی درمان می شود؟

جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی اهداف متفاوت دارند.با وجود اینکه هر دوی این جراحی ها باعث بهبود شکل بدن بیمار می شود، ولی این دو روش از نظر اهداف درمانی، روش های آموزشی و تحقیقاتی با هم تفاوت هایی دارند.جراحی زیبایی بر روی بهبود وضعیت ظاهری تمرکز دارد روش ها، تکنیک ها و اصول جراحی زیبایی بر بهبود ظاهر بیمار تمرکز دارد. بهبود نقص های زیبایی، قرینه گی و فرم از اهداف اصلی این روش درمانی هستند.جراحی زیبایی روی همه ی نواحی سر، گردن و بدن قابل انجام است. جراحی زیبایی روی نقاطی که از نظر عملکردی سالم هستند در صورت رضایت فرد انجام می شود . این عمل ها توسط پزشکان متخصص در رشته های مختلف از جمله جراحان پلاستیک انجام خواهند شد.

5/5 - (1 امتیاز)

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *