بهترین دکتر جراح بینی در تهران نقش بسیار مهمی در نتیجه جراحی بینی یک فرد خواهد داشت. برای انتخاب دکتر زیبایی بینی باید قبل ازهر کاری تحقیقات لازم  را درمورد پزشک مورد نظر انجام دهید و از تجربه و مهارت او اطمینان حاصل کنید.

برای انتخاب بهترین دکترجراح بینی درتهران می توانید به مطب جراح بینی رفته و با بیماران قبلی او صحبت کنید واز نتیجه عمل بینی آنها پرس وجو کنید و رضایت آنها را در مورد نحوه عمل و نتیجه جراحی جویا شوید این کار به شما در انتخاب جراح زیبایی بینی   بسیار کمک می کند تا جراحی بینی  موفقیت آمیزی داشته باشید.

بهترین دکتر جراح بینی در تهران کیست؟

برای تشخیص بهترین دکترجراح بینی درتهران بهتر است شما با مراجعه به مطب پزشک و با دیدن نمونه کارهای بینی  تشخیص دهید که متناسب باسلیقه‌ی شما است یا خیر

از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که از پزشک خود  انتظارات منطقی از نتیجه جراحی بینی داشته باشید البته یک جراح خوب قبل از جراحی از نتیجه جراحی  به شما اطمینان می دهد تا بیمار دچار استرس و نگرانی از نتیجه جراحی نشده باشد هر چه همکاری بین جراح بینی و بیمار بیشتر باشد منجر به موفقیت بیشتر در جراحی می‌شود.

بهترین جراح  بینی در تهران علاوه بر مهارت و تخصص‌های لازم باید به هنگام مشاوره بدون در نظر گرفتن منافع خود بتواند به‌خوبی مشاوره دهد و یک دیدگاه کلی  از نتایج به فرد متقاضی بدهد تا به‌خوبی بتواند تصمیم‌گیری کند.

پس دقت داشته باشید برای رسیدن به نتیجه دلخواه جراحی عمل بینی خود را به جراحی بسپارید که از موفقیت نتیجه خیالتان راحت باشد.

شرایط  فرد برای انجام جراحی بینی

بهترین دکتر جراح بینی درتهران در ابتدا بر سلامت روحی و جسمی فرد تاکید می کند زیرا در نتیجه جراحی  تاثیر زیادی خواهد داشت زمانی که فرد ازسلامتی کامل برخوردار باشد. دوره ی نقاهت جراحی بینی او هم کوتاه تر خواهد شد همچنین عوارض کمتری نیز برایش ایجاد می شود.

بهترین دکترجراح بینی درتهران،سن مناسب برای انجام جراحی بینی فرد را زمانی می داند که  فرد به سن مناسب رسیده باشد. در پسران از ۱۵ تا ۱۷ سالگی و در دختران از ۱۴ تا ۱۶ سالگی رشد بینی کامل می شود . افراد با سن بالا  نیز در صورتی که شرایط جسمی خوبی داشته باشند می توانند این جراحی را انجام دهد.

پوست بینی نیز درنتیجه ی جراحی زیبایی بینی تاثیر می گذارد،.بنابراین کسانی که پوست بینی نازکی دارند نسبت به افرادی که پوست بینی ضخیم تری دارند جراحی بینی بهتری خواهند داشت و نتیجه عمل این افراد نیز رضایت بخش خواهد بود.

میزان تاثیر گذاری بهترین دکتر جراح بینی در تهران در موفقیت جراحی بینی

با توجه به همه ی نکاتی که در رابطه با بهترین دکتر بینی در تهران می دانید می توانیم نتیجه بگیریم که موفقیت و یا عدم موفقیت در انجام عمل زیبایی بینی تا حد بسیار زیادی به پزشک متخصص بستگی دارد. انتخاب افراد می تواند تا حد بسیار زیادی این موضوع را از قبل مشخص کند و به طور کلی در صورتی که  این انتخاب اشتباه باشد ممکن است عمل زیبایی بینی آن ها موفقیت آمیز نبوده و نتایج کاملی از عمل گرفته نشود.

همچنین  جراحی بینی باید توسط یک پزشک دارای مهارت و تجربه که اطلاعات کافی را در این زمینه دارد انجام شود. باید بگوییم در کشورمان عمل زیبایی بینی معمولا به صورت موفقیت آمیز انجام می شود و این اتفاق به دلیل وجود پزشک های ماهر و همچنین دارای تجربه می باشد..

کدام جراح بینی را انتخاب کنیم

جراحی بینی معمولا توسط جراح پلاستیک، جراح پلاستیک صورت یا متخصص گوش‌ و حلق بینی انجام می‌شود. کسی را برای انجام عمل بینی انتخاب کنید که دارای تخصص و مدارک حرفه‌ای در این زمینه باشد و مکررا این عمل را انجام می‌دهد.

همچنین جراحی را انتخاب کنید که تجربه واعتبارش در میان بیماران و سایر پزشکان زبان زد باشد و نیز اطمینان حاصل کنید که جراح کارتان را در بیمارستانی با امکانات مجهزبیمازستانی  انجام می دهد.

با رعایت این موارد می‌توانید عوارض عمل بینی‌تان را به کمترین حد لازم برسانید. ضمنا لازم است که جراح روند عمل را به زبان ساده برای‌ شما  توضیح بدهد تا از آنچه قرار است روی بینی‌تان انجام بگیرد آگاه باشید

ویژگی های بهترین دکتر جراح بینی در تهران

-آشنایی با تکنیک های به روز جراحی بینی

– گذراندن دوره های تخصصی

-آشنایی به معیارهای زیبایی و تلفیق آن ها با هنر جراحی بینی

-خوش برخورد بودن

-وجدان کاری داشتن

آیا کاندید مناسبی برای جراحی هستم

برای انجام جراحی بینی لازم است تا فرد شرایط زیر را دارا باشد:

-ایرادات مشاهده شده از جانب بیمار به دلیل ابتلای او به بیماری هایی همچون خود بدشکل پنداری نبوده و بینی واقعاً ایراد داشته باشد.

– از نظر روحی و جسمی سالم باشد.

-کمال طلب و وسواسی نباشد.

-به مصرف نوشیدنی های الکلی و دخانیات اعتیاد نداشته باشد.

– باردار نبوده و در دوران شیردهی قرار نداشته باشد.

-از جراح بینی خود انتظارات معقول و منطقی داشته باشد.

توصیه‌هایی بهترین دکتر جراح بینی در تهران در انجام عمل بینی

یک توصیه مهم برای انجام جراحی بینی این است که وقتی از لحاظ روحی در شرایط مساعدی نیستید، تصمیم به عمل بینی نگیرید و برای جراحی عجولانه تصمیم نگیرید و بهترین پزشک را برای عمل جراحی بینی خود انتخاب کنید. گاهی تصویر ذهنی نادرست ما از چهره مان و یا اعتمادبه نفس پایین موجب این تصمیم می‌شود.

وقتی هم از خود و هم از پزشک انتخابی خود مطمئن شدید می‌توانید این کار را انجام دهید. در مورد نوع جراحی و میزان تغییرات بر روی بینی خود حتما با پزشک خود صحبت کنید. لازم به ذکر است که عوامل زیادی مانند سن و جنس و غیره در نتیجه ممکن است موثر باشد.

نکات مهم و مراقبت های لازم بعد از عمل جراحی زیبایی بینی

طی روزهای اول پس از عمل از هرگونه ضربه به بینی باید پرهیز شود. به عنوان مثال هنگام خواب باید طاق باز بخوابید.استفاده از کیسه یخ مخصوص روی چشم ها که بعد از جراحی بینی به فرد داده می شود تا ۲۴ ساعت بعد از جراحی برای کاهش تورم الزامی است.

-تخلیه ترشحات بینی با فشار تا ۲ الی ۳ هفته بعد از جراحی به هیچ وجه نباید انجام شود.

-طی چند هفته پس از عمل برای بهتر شدن تنفس می توان روزانه در چند نوبت با محلول سرم نمکی، داخل بینی را شست وشو دهید.

-در هفته های اول پس از عمل لازم است از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری شود.

-تا حد ممکن تا چند هفته بعد از جراحی بهتراست از عینک به خصوص عینک های آفتابی سنگین استفاده نشود.

بهبودی بعد از جراحی بینی

در حقیقت مراقبت های بعد از جراحی بینی بسیار مهم است ودر نتیجه جراحی تاثیر گذار است . پس از عمل جراحی مقداری تورم وجود خواهد داشت. در برخی از افراد، میزان تورم بیشتر است. بخش زیادی از تورم تا پایان هفته دوم تا سوم برطرف خواهد شد.

دربرخی موارد پوست بینی ممکن است برای چند ماه تا یک سال یا بیشتر تا حدی متورم باقی بماند. فرآیند درمان و بهبودی کامل به زمان و مراقبت بعد ازعمل بینی نیاز دارد و ممکن است نتایج نهایی حاصل از عمل جراحی بینی پس ازیک سال نمایان شود. در اکثر موارد، شما می‌توانید موارد بهبود در ظاهر خود را در طول چند هفته پس ازانجام عمل جراحی مشاهده کنید.

نفش بهترین دکتر عمل بینی در نتیجه جراحی

افرادی که به دنبال جراح بینی هستند باید بدانند که حساسیت جراحی بینی  بالااست و باید در انتخاب بهترین جراح بینی دقت لازم را داشته باشند

کسانی که دنبال بهترین دکتر عمل بینی هستند باید پزشکی را انتخاب کنند که در این زمینه تجربه بالایی کسب کرده بشد.زیرا جراح بینی با تجربه با انجام این جراحی فرم زیبایی را به بینی شما خواهد داد بدون اینکه مشکلی در تنفس شما بروز نماید.

شما می‌توانند مشاوره‌های که نیاز است را ازبهترین دکتر عمل بینی دریافت نمایند.در ضمن به یاد داشته باشید که این نوع جراحی کار فوق تخصص جراحی پلاستیک می‌باشد که با تحقیق و بررسی می‌توانید اسامی آن‌ها را در سایت جراحان پلاستیک ببینید وبهترین دکتر عمل بینی را انتخاب نمائید.

در انتخاب دکتر جراحی بینی به این نکات توجه کنید

همان گونه که می دانید  هر یک از حوزه‌های جراحی زیبایی نیازبه  مهارت‌ وتبحرجراح دارد. به عنوان مثال  عمل روی بینی با استخوان، غضروف و مجراهای تنفسی کاملاً با عمل سینه با بافت غده‌ای و نرم متفاوت خواهد بود.

همچنین  نظر افراد در مورد زیبایی متفاوت است بنابراین بهترین دکتر جراحی بینی را صرفاً با توصیه‌های دوست خود انتخاب نکنید و یا فقط تجربه جراح زیبایی را ملاک کار قرار ندهید. بهترین کار این است که یک  جلسه مشاوره  با جراح داشته باشید وبه تفصیل درباره نتایج با جراح پلاستیک انتخابی خود صحبت کنید و انتظارات خود را با ایشان در میان بگذارید.

دلایل تفاوت قیمت در جراحی بینی

یکی از دلایل تفاوت قیمت تجربه جراح است اینکه جراحی انجام شده برای بیمار چندمین جراحی برای جراح محسوب می شود.به عنوان مثال اگر جراحی ترمیمی باشد قاعدتا هزینه آن با اولین جراحی متفاوت خواهد بود.

دلیل دیگر وجود مشکلاتی غیراز زیبایی مثل اختلال پولیپ در بینی فرد است که در نتیجه جراحی تاثیرگذاراست.

نیاز بیمار به پیوند بافت از بدن و یا گذاشتن بافت مصنوعی هم در قیمت جراحی موثر است.

به این مقاله امتیاز دهید

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *