بهترین جراح لیپوماتیک تهران با توجه به مهارت وتجربه ای که در این زمینه دارد بهترین جراحی را برای شما انجام خواهد داد به گونه ای که ازنتیجه جراحی رضایت کامل را داشته باشید.

امروزه بیشتر افراد با مشکل چاقی‌های موضعی مواجه هستند و می‌خواهند که با لیپوماتیک مشکلات خود را به‌طور کامل برطرف نمایند و به دنبال بهترین جراح لیپوماتیک در تهران هستند.

لیپوماتیک روشی است که در بیشتر کلینیک های زیبایی‌اندام ارائه می‌شود، اما برای دریافت یک نتیجه خوب در لیپوماتیک باید پزشکی را انتخاب نمایید که تجربه کافی را دراین زمینهٔ داشته باشد.

با انجام لیپوماتیک می‌توانید به اندام ایده آل خود در این رمینه دست‌ یابید. این روش امروزه بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد و روش کاملاً مطمئنی است . مکانیزه دستگاه مورد استفاده در این روش به این‌گونه است که با حرکات فیزیکی لوله‌ای بدون تداخل حرارتی بافت چربی تخریب می‌شود و با استفاده از قدرت مکش چربی‌های تخریب‌شده از بدن خارج می‌شود.

انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک تهران

همانطور که گفته شد، بهتر است برای به دست آوردن نتیجه ایده آل و رسیدن به اندامی زیبا به بهترین جراح لیپوماتیک در تهران مراجعه کنید. برای دست یابی به این امر، شما می توانید از دوستان و آشنایان خوددراین زمینه پرس و جو کنید و یا از گوگل کمک بگیرید. بعد از انتخاب پزشک در مورد او تحقیق کرده و برای مشاوره و نیز مشاهده نمونه کارها، نزد ایشان مراجعه کنید. به خاطر داشته باشید که حتماً در جلسه ی مشاوره تمامی انتظارات خود را با پزشک مورد نظر در میان بگذارید تا بتواند به درستی شما را در این زمینه راهنمایی کند.

به طور کلی علاوه بر بررسی سوابق و تجربه پزشک، باید ویژگی های بهترین جراح لیپوماتیک که شامل موارد ذیل می باشد را مورد توجه قرار دهید؛

 • جراح متخصص باید دارای نمونه کار از انواع لیپوماتیک باشد.
 • پزشک باید جراح متخصص پلاستیک باشد.
 • راهنمایی های لازم در مورد چگونگی لیپوماتیک در اختیار بیمار قرار دهد.
 • اقدامات و مراقبت های لازم و کافی را قبل از انجام جراحی، برای بیمار توضیح دهد.

لیپوماتیک چیست؟

بهترین جراح لیپوماتیک درتهران کیست؟

برای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران شما ابتدا باید نمونه کارها  پزشک مورد نظر را مشاهده کنید این امر کمک بسیار شایانی به شما  می‌کند، لیپوماتیک یک عمل بسیار حساسی است  که باید با دقت بسیار بالایی انجام گیرد تا فرد از نتایج آن رضایت داشته باشد.

البته باید به این نکته هم توجه کنید که برای اینکه یک فرد نتیجه مطلوبی از جراحی  لیپوماتیک بگیرد باید کاندیدای مناسبی برای این عمل باشید زیرا اگر چربی‌های تجمع شده در قسمت‌های مختلف بدن بسیار زیاد باشد لیپوماتیک برای شما گزینه مناسبی نمی‌باشد .

زیرا با این روش میزان خاصی از چربی از بدن استخراج می‌شود .درصورتی‌که چربی‌های در قسمت شکم شما به‌اندازه‌ای زیاد باشد که شکم حالت افتاده‌ای پیدا کند لیپوماتیک برای این‌گونه افراد مناسبی نمی‌باشد.

بهترین جراح لیپوماتیک تهران کیست؟

بهترین جراح لیپوماتیک تهران باید دارای ویژگی های زیر باشد و مهارت های تخصصی زیر را داشته باشد:

-دردرجه اول باید سوابق پزشک بررسی شود و میزان تجربه و تخصص پزشک را درعمل هایی که انجام داده در نظر بگیرید واطمینان کامل به پزشکتان تحت این عمل جراحی قرار بگیرید.

 • پزشک قبلا عمل لیپوماتیک را انجام داده باشد.
 • جراح  باید متخصص لیپوماتیک و یا جراح زیبایی باشد.
 • درباره نحوه انجام عمل به بیمار توضیحات کافی را ارائه دهد.
 • به بیمار آگاهی و توصیه های لازم را درباره عمل لیپوماتیک بدهد.

جراح لیپوماتیک باید در کنترل وعبور دادن لوله کانولا مهارت داشته باشد، که درست انجام شدن این عمل در تخلیه صحیح و یکنواخت چربی ها تاثیر زیادی دارد. گفتنی است که جراح متخصص لیپوماتیک علاوه بر داشتن تخصص در زمینه های جراحی زیبایی و لیپوماتیک باید نحوه کار با دستگاه لیپوماتیک را به خوبی بلد باشد.

قبل از انجام پیکر تراشی به روش لیپوماتیک کلیه سوابق بیمارو داروهای مصرفی بررسی شود و در صورتی که بیمار در سلامت کامل باشد، فرد می تواند تحت عمل لیپوماتیک قرار بگیرد. در حین انجام عمل خروج چربی ها توسط دستگاه لیپوماتیک، پزشک با توجه کامل باید حرکت کانولا را در نظر داشته باشد.

نکاتی که در مورد جراحی لیپوماتیک باید بدانید

همانطور که بیان شد لیپوماتیک عملی جهت بیرون آوردن سلول های چربی بدن است. البته وزن اضافه نکردن و رعایت رژیم غذایی مناسب در باقی نمودن و ثابت بودن نتیجه تاثیر بسزایی دارد. اگر وزنتان اضافه شود طبیعی است تناسب اندام شما از بین می رود و چربی های جدید در محل های دیگری قرار گرفته می شوند.

اگرعمل زیبایی لیپوماتیک به روش صحیح و زیر نظر پزشک متخصص انجام گیرد، عملی ایده‌آل با امنیت کامل برای لاغری موضعی محسوب می شود و به شما کمک می کند که به نتیجه و اندام دلخواه خود برسید. الزامی است با متخصص مشاور برای مطمئن شدن از مناسب بودن عمل لیپوماتیک برای شما مشورت کنید.

توصیه جراح لیپوماتیک در تهران بعد از انجام جراحی چیست

پس از استفاده از روش لیپوماتیک، گذاشتن کمپرس سرد یا گرم در محل تخلیه شده از چربی و رفتن به سونا و وان گرم تا یک ماه اکیدا ممنوع است.

دو تا سه روز پس از لیپوماتیک چربی ها، خروج  ترشحات خونی ادامه دارد.

کبودی حاصل از لیپوماتیک نیز طی دو هفته خود به خود برطرف خواهد شد.

همچنین هزینه و قیمت روش لاغری موضعی به کمک دستگاه پیشرفته ی لیپوماتیک، با توجه به وسعت منطقه و میزان چربی انباشته شده  تعیین می شود.

پس از آگاهی از روش لیپوماتیک و نحوه ی عملکرد آن، انتخاب جراح لیپوماتیک درتهران جهت انجام این روش بسیار مهم است  زیرا روش تخصصی لیپوماتیک باید در مراکز تخصصی پوست و زیبایی توسط یک متخصص پوست باسابقه و حرفه ای صورت پذیرد.

نقش بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران درنتیجه جراحی

درصورتی ‌که بهترین جراح لیپوماتیک تهران کار خود را به‌درستی انجام دهد هیچ‌گونه عوارضی فرد را بعد از انجام لیپوماتیک  تهدید نمی‌کند. زیرا لیپوماتیک جزء جراحی‌های زیبایی محسوب می شود.وبهترین جراح لیپوماتیک با ایجاد برش خیلی کوچک چربی‌های اضافی بدن را خارج  می‌کند، بدون آن‌که آسیبی به قسمت‌های بدن وارد کند.

به این نکته توجه داشته باشید  که جراحی موضوع مهمی است و ممکن است در طول جراحی پیچ‌وخم‌های زیادی وجود داشته باشد. برای این‌که در طول عمل جراحی  کاملاً راحت باشید، باید با پزشک معالج و کارکنان کلینیک راحت باشید.فرد برای عمل خود  پزشکی را انتخاب کند که به او اعتماد داردوشما باید با آسودگی بتوانید  ایمنی و زیبایی خود را به  او بسپارید.

کدام نواحی بدن را می توان تحت جراحی لیپوماتیک قرار داد؟

 • شکم
 • بازوها
 • باسن
 • ساق و قوزک پا
 • قفسه سینه
 • پشت بدن
 • ران
 • گردن

مهارت های بهترین جراح لیپوماتیک تهران چیست

یکی از مهمترین عوامل موثر در پیشگیری از بروز خطرات احتمالی در لیپوماتیک انتخاب پزشک حاذقی است که  دارای توانایی های بالا در رابطه با لیپوماتیک است؛ بنابراین بهتر است که پیش از اقدام برای انجام لیپوماتیک  در مورد پزشک خود تحقیقات لازم را به عمل آورده از توانایی های او اطمینان حاصل کنید.

یکی از اقداماتی که می توان مهارت جراح بهترین جراح لیپوماتیک تهران را نشان دهد، مشاهده نمونه کارپزشک انتخابی است. بسیاری از پزشکان دارای عکس های نمونه قبل و بعد هستند که مشاهده آنها می تواند در انتخاب پزشک موثر باشد. از طرفی شما می توانید از متقاضیان پیشین در مورد نحوه عملکرد پزشک مورد نظرتان سوال کرده و از مهارت او اطمینان حاصل کنید.

چرا باید بهترین دکتر را برای انجام لیپوماتیک انتخاب کرد؟

انجام جراحی لیپوماتیک مانند هرروش جراحی زیبایی دیگری ریسک ها و خطراتی را به همراه دارد. در صورتی که پزشکی مناسب برای این کار انتخاب نشود، احتمال بروز خطرات ناشی از انجام پیکرتراشی به حداقل می رسد. ریسک ها و خطرات ناشی از انجام این متد زیبایی شامل موارد زیر است:

 • عوارض و خطرات بیهوشی
 • کبودی
 • تغییرات پوستی که ممکن است پایدار باشند.
 • آسیب به ساختارهای عمیق تر مانند رگ های خونی، اعصاب، ماهیچه ها، ریه ها و اندام های شکمی
 • عوارض قلبی ریوی
 • تجمع مایع
 • عفونت
 • ایجاد خطوط نامتقارن و نامنظم بر سطح پوست
 • نیاز به عمل جراحی مجدد

مشاوره توسط بهترین جراح لیپوماتیک تهران

بهترین جراح لیپوماتیک سعی می کند تا مشاوره کامل و جامعی از نحوه انجام عمل، مشکلات و عوارض احتمالی بعد از عمل و مراقبت هایی که لازم هست داشته باشید در اختیار شما قرار می دهد و سعی می کند اعتماد شما را جلب کند تا بهترین جراحی را داشته باشید.

جراح در جلسه مشاوره، سوابق و اندامتان را بررسی خواهد کرد و آزمایشاتی که لازم است مشخص شود که آیا می توانید اقدام به جراحی کنید را مشاهده می کند و نتیجه را با شما درمیان خواهد گذاشت.

5/5 - (1 امتیاز)

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *