بهترین جراح لیپوماتیک در تهران متخصص در زمینه جراحی زیبایی یا پلاستیک است و در مراکز تخصصی فعالیت می کند. او قادر است با انجام جراحی فرم و شکل قسمت هایی از بدن را که به دلیل چاقی نامناسب شده است را با برداشتن چربی های اضافی بهبود ببخشید. قسمت هایی مانند شکم و پهلو، ران ها، غبغب، پشت و باسن از جمله این قسمت هاست.

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران از اولین اقداماتی  است که متقاضیان انجام این عمل باید به دنبال پیدا کردن آن باشند. بهترین جراح لیپوماتیک در تهران باید در کار خود خبره بوده و شرایط ویژه ای را برای مراجعین خود فراهم کند. مسئولیت پذیری و به کار گیری نهایت دقت و مهارت از مشخصات اصلی جراح لیپوماتیک خوب است.

 

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران
بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

برای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران ابتدا لازم است منطقه ای که قصد دارید درمان را در آن محل انجام دهید مشخص کنید. سپس لیستی از متخصصین لیپوماتیک آن منطقه تهیه کنید. با سرچ در گوگل و پرس و جو از آشنایان می توانید درباره آن ها اطلاعات لازم ر کسب کنید.

شما می توانید چند مورد از این جراحان را انتخاب کنید  و برای کسب اطلاعات بیشتر به مرکز یا مطب آن ها مراجعه کنید.

تخصص و تجربه جراح  را ملاک اصلی این انتخاب قرار دهید.نمونه کار های وی را مشاهده کنید و در نهایت یکی را انتخاب و برای درمان اقدام کنید.

هزینه لیپوماتیک بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

قطعاً جراحی که ویژگی های لازم برای عمل لیپوماتیک را دارا باشد با هزینه بیشتری این عمل را انجام می دهد و این موضوع کاملاً منطقی است.

بهتر است افراد یک بارهزینه بیشتری را بپردازند و به نتیجه ایده آل خود برسند. انجام عمل توسط بهترین دکتر متخصص لیپوماتیک هم در نتیجه تأثیر دارد و هم باعث می شود نیاز به انجام عمل ترمیمی به حداقل برسد. مجموعه جراحان همیشه توصیه دارد که افراد عمل های زیبایی را زمانی انجام دهند که بتوانند هزینه های عمل توسط یک جراح متبحر و با تجربه را پرداخت کنند.

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد

برای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک تهران باید سوابق پزشکی فرد بررسی شود و میزان تجربه پزشک را در انجام لیپوماتیک در نظر بگیرد و با حس اطمینان کامل به دکتر، لیپوماتیک را انجام داد.

-پزشک باید  دارای نمونه کار از انواع لیپوماتیک باشد.

-جراح شما باید متخصص لیپوماتیک یا جراح زیبایی باشد.

-جراح باید راهنمایی‌های لازم را درباره انجام چگونگی لیپوماتیک در اختیار فرد قراردهد.

-اقدامات  و راهنمایی‌های لازم را قبل از لیپوماتیک به بیمار توضیح دهد.

مهارت های تخصصی بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

به طور کلی مهارت بهترین جراح لیپوماتیک در تهران  در کنترل و تنظیم عبور لوله ی کانولا، در موفقیت و تخلیه ی صحیح و یکنواخت چربی ها بسیار موثر می باشد .

از این رو جراح لیپوماتیک ضمن تخصص لازم در زمینه عمل های زیبایی و لاغری موضعی باید به طور کامل از نحوه ی صحیح و استاندارد به کار گیری دستگاه لیپوماتیک به خوبی آگاهی داشته باشد.

قبل از شروع جلسه ی پیکرتراشی به روش لیپوماتیک، جراح لیپوماتیک باید با بررسی های لازم، سابقه ی بیمار و مصرف داروهای خاص متقاضی مورد نظر را مورد ارزیابی قرار دهد و تنها در صورت سلامت کامل فرد، به انجام روش لیپوماتیک مبادرت ورزد.

در حین انجام عمل ساکشن چربی ها توسط دستگاه لیپوماتیک پزشک باید به دید باز، سلامت و حرکت لوله ی کانولا را تحت نظر داشته باشد.

توصیه های پس از عمل توسط بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

پس از جراحی، کار اصلی یعنی مراقبت های پس از عمل شروع می شود. در چنین شرایطی مواردی که بعد از عمل لیپوماتیک باید مورد توجه قرار گیرد به شرح زیر هستند:

  • پس از جراحی، پزشک توصیه می کند لباس های مخصوصی بپوشید.
  • نباید در محل انجام لیپوماتیک، کمپرس یخ و کمپرس سرد اعمال کنید.
  • برای دوش گرفتن پس از عمل، حداقل 24 ساعت باید صبر کنید.
  • برای رفتن به مسافرت، باید 48 ساعت صبر کنید به همین دلیل اگر از شهر دوری می آیید، برای بازگشت استراحت کنید.
  • حداقل دو هفته از شنا کردن دوری کنید و برای حضور در سونا و آب گرم، حداقل 1 ماه باید صبر کنید.
  • در صورت امکان، نمک و چربی را در رژیم غذایی روزانه خود مصرف نکنید.
  • تا مدتی باید از حرکات سنگین اجتناب کنید. تحت فشار سنگین قرار گرفتن می تواند باعث شوک ناگهانی شود.

نحوه انجام جراحی لیپوماتیک

از بین بردن چربی ها با روش لیپوماتیک کاملا بدون درد می باشد زیرا یکی از دستگاه های قابل اطمینان است که امکان از بین بردن دقیق و حجم بالای چربی را درهمه مناطق بدن فراهم می کند. لیپوماتیک با از بین بردن حجم بالای چربی ها و شکل دادن به بدن، به عنوان یکی از بهترین روش های پیکرتراشی در جهان محسوب می شود.

طی این روش جراح لیپوماتیک با ایجاد برش های بسیار کوچکی جهت دسترسی راحت تر دستگاه کانولا در ناحیه مورد ایجاد می کند. در طی جراحی بیمار بیهوش است تا هیچ دردی را احساس نکند. پس از وارد شدن کانولا به داخل ناحیه مورد نظر با ایجاد یک لرزش خفیف چربی های منطقه را تجزیه کرده سپس در نتیجه مکش آنها را از بدن خارج می کند.

بهترین کلینیک لیپوماتیک در تهران

بهترین کلینیک لیپوماتیک در تهران باید نکات بهداشتی در کلینیک را به طور کامل رعایت کند. در صورتی که کلینیک زیبایی انتخابی شما نکات بهداشتی را رعایت نکند احتمال بروز عفونت برای شما وجود دارد بنابراین چنین کلینیکی نمی تواند بهترین کلینیک برای شما باشد.

دقت کنید که از مواد بیهوشی خوبی برای بیهوشی قبل از انجام عمل جراحی زیبایی شما استفاده کند. حتما نتیجه عمل های جراحی زیبایی قبلی که کلینیک مورد نظر شما انجام داده است را بررسی کنید.

زمانی که شما تمام موارد برای انتخاببهترین کلینیک لیپوماتیک در تهران را در نظر بگیرید و بهترین کلینیک زیبایی را برای انجام عمل جراحی لیپوماتیک  انتخاب  کنید می توانید بدون نگرانی به انجام عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک اقدام کنید.

در آخر باید گفت که احتمال بروز عوارض جانبی و خطرات احتمالی بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک در صورتی که تیم پزشکی حرفه ای عمل پیکرتراشی انجام دهد تا حد زیادی کاهش می یابد و دیگر به عوارضی بعد از انجام عمل جراحی زیبایی گرفتار نمی شوید.

سوالات متداول در مورد لیپوماتیک

لیپوماتیک چقدر ماندگار است؟

از آن جایی که استفاده از این روش برای از بین بردن چربی های اضافی بسیار موثر است در پاسخ به مدت زمان ماندگاری لیپوماتیک باید به این نکته اشاره داشت که میزان ماندگاری آن به خود فرد و رعایت رژیم غذایی و فعالیت بدنی مربوط است.

چه زمانی ورم لیپوماتیک کم می شود؟

وجود ورم بعد از لیپوماتیک کاملا طبیعی است از این رو جای نگرانی نیست و ورم پس از گذشت 6 الی 8 هفته کاهش پیدا می کنند.

تا چه مدت باید بعد از لیپوماتیک گن بپوشیم؟

با توجه به نوع جراحی پوشیدن گن تا 1 ماه بعد از جراحی بسیار ضروری است و بعد از این مدت بهتر است از گن های شل استفاده کنید اما گن تنگ را در سه هفته اول باید پوشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

3 دیدگاه

  • آقای دکتر آیا جای عمل لیپوماتیک همیشه می مونه؟

  • من رفتم ویزیت شدم و قراره برم پیش ایشون عمل جراحی لاغری انجام بدم حسم به کاره ایشون خیلی خوبه مطمعنم عالی میشه ایشاله بعد عمل باز میگم چطور بود :))))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *