بهترین دکتر لیپوماتیک باید دارای مهارت و تجربه لازم در این زمینه باشد بیشتر افراد در کشور ما با مشکل چاقی‌های موضعی مواجه هستند و می‌خواهند که با انواع روشهای مختلف لاغر یمانند لیپوماتیک مشکلات خود را به‌طور کامل برطرف نمایند و به دنبال بهترین دکتر لیپوماتیک هستند.

بهترین دکتر لیپوماتیک

بهترین بهترین دکتر لیپوماتیک کیست؟

برای انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در قم شما می توانید نمونه کارها پزشک را مشاهده کنید این امر کمک بسیار شایانی به شما  می‌کند، لیپوماتیک یک عمل بسیار حساسی است که باید با دقت بسیار بالایی انجام بگیرد تا فرد از نتایج آن رضایت داشته باشد.

البته برای اینکه یک فرد نتیجه مطلوبی از جراحی  لیپوماتیک خود بگیرد باید کاندیدای مناسبی برای این عمل باشید زیرا اگر چربی‌های تجمع شده در قسمت‌های مختلف بدن بسیار زیاد باشد لیپوماتیک برای شما گزینه مناسبی نمی‌باشد.

زیرا با این روش میزان خاصی از چربی از بدن استخراج می‌شود .درصورتی‌که چربی‌های در قسمت شکم شما به‌ اندازه‌ای زیاد باشد که شکم حالت افتاده‌ای پیدا کند لیپوماتیک برای این‌گونه افراد مناسبی نمی‌باشد.

انتخاب یکی از بهترین متخصص لیپوماتیک از میان جمعی از متخصصین کاری دشوار است اما با رعایت چند نکته می توانید این انتخاب را به راحتی انجام دهید.

برای انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در قم باید لیستی از متخصصین لیپوماتیک آن منطقه را تهیه کنید. سپس با سرچ در گوگل و پرس و جو از آشنایان می توانید درباره آن ها اطلاعاتی به دست آورید. بعد چند جراح را انتخاب کنیدو برای کسب اطلاعات بیشتر به مرکز یا مطب آن ها مراجعه کنید.

برای انتخاب جراح خود لازم است تخصص و تجربه وی را ملاک اصلی این انتخاب قرار دهید. در نهایت با توجه به اطلاعاتی کسب کردهاید یکی را انتخاب و برای درمان اقدام کنید.

مزایای انجام لیپوماتیک

-به طور یکنواخت چربی ها را خارج می کنید و باعث ماندن چربی در برخی قسمت ها نمی شود.

-بر خلاف سایر روش ها که بیمار باید 6 ماه از گن استفاده نماید، در لیپوماتیک تنها دو هفته اول نیاز به استفاده از گن می باشد.

-ترشحات و تورم این روش بسیار کمتر از سایر روش ها می باشد.

-لیپوماتیک نیاز به استراحت ندارد و بیمار یک یا دو روز بعد از جراحی  می تواند به کار خود بپردازد.

تاثیر بهترین دکتر لیپوماتیک در قم درنتیجه جراحی

درصورتی‌که بهترین دکتر لیپوماتیک در قم کار خود را به‌درستی انجام دهد هیچ‌گونه عوارضی فرد را بعد از انجام لیپوماتیک  تهدید نمی‌کند. زیرا لیپوماتیک جز جراحی‌های زیبایی به‌حساب می‌آید.و بهترین جراح لیپوماتیک با ایجاد برش خیلی کوچک چربی‌های اضافی بدن را خارج  می‌کند، بدون آن‌که آسیبی به قسمت‌های بدن وارد کند.

به این نکته توجه کنید که جراحی موضوع مهمی است و ممکن است در طول جراحی  پیچ‌وخم‌های زیادی وجود داشته باشد. برای این‌که در طول عمل جراحی  کاملاً راحت باشید، باید با پزشک معالج و کارکنان کلینیک راحت باشید.فرد برای عمل خود  پزشکی را انتخاب کند که به او اعتماد داردوشما باید با آسودگی بتوانید  ایمنی و زیبایی خود را به  او بسپارید.

لیپوماتیک قم

لیپوماتیک قم یک روش جراحی برای از بین بردن چربی اضافی از قسمتهای خاصی از بدن با یک وسیله خاص است.جراحی لیپوماتیک یک عمل جراحی زیبایی برای برداشتن چربی های اضافی به منظور رسیدن به تناسب اندام و زیبایی است

انواع مختلف جراحی لیپوماتیک شامل موارد زیر:

  • لیپوماتیک بازوها
  • لیپوماتیک شکم
  • لیپوماتیک در پهلوها
  • لیپوماتیک ران ها

نحوه انجام جراحی لیپوماتیک

در جراحی لیپوماتیک ابتدا فرد تحت بیهوشی قرار می گیرد و بعد از آن  سوراخ هایی به طول دو الی شش میلی متر بروی نواحی مورد نظر که از قبل توسط جراح در نظر گرفته شده بود ایجاد می شود و لوله ای بسیار نازک و باریکی به نام کانولا وارد بافت چربی می شود.

لوله کانولا با حرکات چرخشی و ارتعاشات بسیار سریع این قدرت را دارد که بدون وارد کردن آسیبی به عروق بیمار و اندام های مجاور چربی های انباشته شده را تخریب کند و انها را از حالت پیوسته خارج سازد.

چربی های تخریب شده به حالت رقیق و آب شده با فشار وارده شده توسط دستگاه ساکشن از اندام های مورد نظر خارج می شود.

افرادی که اقدام به انجام این کار می کند پس از جراحی بلافاصله می توانند نبود چربی های خود و همچنین کاهش سایز خود را مشاهده کنند. یکی از مزیت های این روش استفاده از چربی های بدست آمده بعد از تصفیه و پاکسازی برای حجیم سازی نواحی مختلف مانند لب ها، گونه ها و پشت دست می باشد.

کاندیدای مناسب لیپوماتیک

-افرادی که برای رفع چاقی موضعی خود ابتدا روش های دیگری هم چون انجام ورزش ، رعایت رژیم غذایی و غیره را امتحان کرده و از آن ها نتیجه نگرفته اند.

-کسانی که دچار چاقی موضعی هستند.

-بانوانی که قصد بارداری در آینده را ندارند

مراقبت های بعد ازانجام لیپوماتیک

  • جراحی لیپوماتیک نیاز به استراحت طولانی مدت نداشته و تنها بعد از چند روز می تواند به فعالیت های روزانه خود ادامه دهد  .
  • همچنین بیمار دو الی سه روز بعد از انجام جراحی لیپوماتیک می تواند رانندگی کند. بهتر است در هفته های اول از انجام ورزش به ویژه ورزش هلی سنگین دوری کنید.
  • بهتر از غذای پر نمک دوری کنید و از گن در هفته هلی اول استفاده نمایید.
  • دو هفته بعد از لیپوماتیک از استخر استفاده نکنید همچنین تا یک ماه استفاده از سونا ممنوع می باشد.
  • ماساژ بعد از انجام لیپوماتیک در کاهش ورم کمک می کند.

نکاتی که در عمل لیپوماتیک باید بدانید

در عمل لیپوماتیک باید به این نکات  توجه شود. برخی از نکات عبارت از:

-کبودی در افراد مسن بیشتر دیده می شود.

-بر خلاف باور عموم، این روش سبب کلاژن سازی نمی شود.

-احتمال افتادکی پوست با استفاده از این روش وجود دارد.

-لیدوکائین در برخی از افراد سبب بروز حساسیت می شود.

-مصرف وارفارین و دیگر داروهای ضد انعقاد خون موجب کبودی و خونریزی در ناحیه عمل می گردد.

-در صورت عدم استریل محل عمل، منجر به عفونت می شود.

-در صورت رعایت نکرد رژیم احتمال بازگشت به وضعبت قبل از عمل وجود دارد.

در اخر باید گفت که این روش درمانی گرچه کم خطر و ایمن است اما اگر از سوی پزشکانی بی تجربه و ناپخته انجام شود می تواند موجب بروز مشکلاتی برای افراد شود.  پزشکی که بدین کار می پردازد باید ماهر و توانمند باشد تا بتواند نتیجه مطلوب را حاصل کند. در غیر اینصورت هیچ امیدی به نتیجه درمان نمی توان داشت.

5/5 - (1 امتیاز)

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *