امروزه بیشتر افراد با مشکل چاقی‌های موضعی مواجه هستند و می‌خواهند که با روشهایی مانند  لیپوماتیک مشکلات خود را به‌طور کامل برطرف نمایند و به دنبال بهترین مرکز لیپوماتیک  تهران هستند.

لیپوماتیک روشی است که در بیشتر مراکز زیبایی‌اندام ارائه می‌شود، اما برای دریافت یک نتیجه خوب در لیپوماتیک باید پزشکی را انتخاب نمایید که تجربه کافی را دراین زمینهٔ داشته باشد.

با انجام لیپوماتیک می‌توانید به اندام ایده آل خود دست‌یابی یابید. این روش امروزه بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد و روش کاملاً مطمئنی است

مکانیزه دستگاه مورداستفاده در این روش به این‌گونه است که با حرکات فیزیکی لوله‌ای بدون تداخل حرارتی بافت چربی تخریب می‌شود و با استفاده از قدرت مکش چربی‌های تخریب‌شده از بدن خارج می‌شود

مزایای لاغری با روش لیپوماتیک

با انجام لیپوماتیک تمامی سلول های تجمع یافته در زیر پوست با روشی فیزیکی نه با اشعه و یا حرارت گرمایشی، ذوب می شوند و با میله ای به نام کانولا کشیده می شوند و با دستگاه کاملا تخلیه خواهند شد. باید ذکر کرد که چربی های خارج شده، سالم و زنده هستند و قابلیت پیوند مجدد در قسمت دیگر بدن را دارند. این عارضه درد مختصری دارد، اما چون بی حسی در آن ناحیه تزریق شده، فرد آن را اصلا احساس نمی کند.

 • دوره نقاهت بسیار خفیفی دارد
 • این پروسه در اتاق عمل صورت می گیرد که زمان بر و وقت گیر نمی باشد
 • این جراحی  نیازی به بخیه ندارد. زیرا فقط سوراخ و شکافی در بدن ایجاد نموده اند که به مرور برطرف می شود
 • عدم داشتن عوارض و خطر آمبولی در آن وجود ندارد
 • کبودی و تورم نسبت به روش های دیگر در آن بسیار کم می باشد
 • فرد با این روش به تناسب و زیبایی اندام می رسد.

هزینه لیپوماتیک درتهران

هزینه لیپوماتیک درتهران به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می‌ کنیید

 • دکتر یا جراح و متخصصی که باید عمل لیپوماتیک شما زیر نظرشان انجام می‌ شود.
 • کلینیک، بیمارستانیا مرکز جراحی لیپوماتیک که عمل جراحی صورت می ‌گیرد.
 • تیم جراحی عمل لیپوماتیک
 • نواحی که برای شما نیاز است تحت عمل لیپوماتیک قرار بگیرد و مقدار چربی موجود بیمار که نیاز به استخراج دارد.

مدت زمانی که در صورت تشخیص پزشک نیاز به بستری شدن شما در بیمارستان نیاز است هریک در هزینه لیپوماتیک تاثیر دارد.

 

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک شکم  و پهلو

یکی از محبوب تربن  وبیشترین حجم انجام این جراحی که نقش به سزایی در تناسب اندام ومخصوصا نیم تنه بالا یی خانم ها و آقان دارد مربوط به شکم وپهلو است، این دو ناحیه  و مخصوصا در خانم ها زمان بیشتری می برد تا با  رژیم غذایی و یا ورزش از بین برود و یا  اصلا با این روش ها  از بین نمیرود.

لیپوماتیک بازو

معمولا داشتن بازو های بزرگ و افتاده برای بسیاری ازافراد  سخت ونگران کننده است و گاها باعث کاهش اعتماد به نفس در اشخاص میشود و در این موقع معمولا فرد سعی می کند بهترین روش ها  را برای کوچک کردن ویا از بین بردن حجم چربی  پیدا کند. لپیپوماتیک بازو یکی از بهترین روشها است.

لیپوماتیک ران ها

یکی ازاصلی ترین نگرانی افراد به خصوص خانم هازیبایی پا ها و بخصوص در قسمت ران ها است که همواره مورد پیگیری و دغدغه برای رفع ناهمواری های موجود  در این ناحیه است، که در بعضی از موارد این نا هماهنگی ها  به میزانی زیادی موجب کاهش اعتماد به نفس در شخص میشود

نحوه انجام لیپوماتیک در مرکز لیپوماتیک در تهران

انجام لیپوماتیک در مرکز لیپوماتیک تهران  نیازی به بیهوشی ندارد و این جراحی با بی حسی موضعی  قابل انجام است.

برای ورود به موضع مورد نظر نیاز به ایجاد یک شکاف بسیار کوچک چند میلی متری است و بعد از آن با ورود کانولا به زیر پوست ارتعاشات و لرزش های بسیار سریع آن باعث می شود که بافت چربی برداشته شود و دوباره از طریق کانولا به مخاذن چربی مکیده شوند.

این عملکرد بدون ایجاد حرارت و یا اشعه است، بنابراین چربی ها بعد ازلاغری درمرکز لیپوماتیک تهران سالم و زنده خواهند ماند و دچار سوختگی نخواهند شد . یکی از مهم ترین مزایای لیپوماتیک درمرکز لیپوماتیک در تهران  امکان تزریق چربی بعد از لیپوماتیک را به سایر اعضای بدن مانند سینه و باسن فراهم می آورد.

مرکز لیپوماتیک تهران چه مراقبت هایی را  بعد از لیپوماتیک به شما توصیه می کند

مراقبت های لازم پس ازعمل جهت حفظ نتایج حاصل  بسیار مهم است . پوست انسان قابلیت بازسازی دارد . پس از انجام لیپوماتیک توصیه به استفاده از گن تا مدت 2 الی 3 ماه می شود . طی این مدت پوست سفتی و کشش خود را با شرایط جدید به دست می آورد .

از هفته دوم پس از انجام لیپوماتیک در مرکز لیپوماتیک تهران ، بافت زیر جلدی ناحیه مورد درمان  کمی سفتی پیدا می کند . این سفتی گذرا است و توصیه  می شود روزانه زیر آب گرم به مدت 15 دقیقه ماساژ داده شود.

با انجام لیپوماتیک بسیاری از سلول های چربی از منطقه مورد نظر خارج  می شوند اما سلول چربی همواره قابلیت بزرگ شدن دارد . لذا توصیه می کنیم بیماران کنترل وزن خود را داشته باشند .

روش های خروج مستقیم چربی همچون لیپوماتیک و لیپولیزر , روش های بدون بازگشت هستند اما باید توجه داشت که وزن گرفتن مفرط ، می تواند به برگشت محدودی از چربی در مناطق درمان شده با لیپولیزر یا لیپوماتیک، منجر شود.

نحوه انتخاب بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

 • در اقدام اول، فرد باید منطقه ای که در آن قصد درمان دارد را تعیین نماید.
 • در گام بعدی، می بایست لیستی از پزشکان و متخصصان آن منطقه تهیه نماید.
 • به مرکز یا کلینیک منتخب خود مراجعه نموده و گفتگویی با پرسنل و مراجعین داشته باشد.
 • نمونه کارهای متخصص لیپوماتیک مرکز مورد نظر را مشاهده نماید.
 • حتما یک جلسه مشاوره با جراح متخصص داشته باشد.
 • در نهایت یکی از متبحرترین متخصصان را انتخاب نموده و حضورا به مطب وی مراجعه نماید.
 • در جلسه مشاوره، پزشک متخصص را از میزان انتظار خود از انجام عمل آگاه نماید
به این مقاله امتیاز دهید

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *