بهترین جراح سینه در تهران با مهارت و تجربه خود در زمینه  جراحی سینه و همچنین آشنایی با روش های مدرن پزشکی جراحی سینه را انجام می دهد و برای اینکه در این جراحی به نتایج مطلوب تر برسند توصیه های لازم را قبل از جراحی به بیمار گوشزد می کنند.

بهترین جراح سینه در تهران باید جراحی سینه را متناسب با  شرایط و وضیعت جسمانی هر فرد انجام دهد و بهترین راه وروش  را برای هر فرد انتخاب نماید. همچنین پزشک شما قبل از اقدام به عمل جراحی سینه در مورد سابقه مصرف دارو خاص یا داشتن بیماری خاص بیماررا مورد بررسی قرار دهد.

نقش بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران باید مشخصات و ویژگی هایی داشته باشد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 • بهترین جراح سینه در تهران باید قبل ازجراحی ،جلسه مشاوره ای با بیمار داشته باشد و در این جلسه درباره معایب و مزایای این جراحی و مراقبت های لازم بعد از جراحی  اطلاعات لازم را به بیمار بدهد.
 • بهترین جراح سینه در تهران ،سینه های بیمار را به دقت بررسی  می کند و اگرتشخیص دهد  که فرد برای عمل شرایط لازم را ندارد به بیمارقبل ازهر اقدامی گوشزد می کند.
 • دکتر جراح سینه باید از بهترین مارک پروتز سینه برای جراحی استفاده نماید.
 • دکترجراح سینه باید قبل ازجراحی ،مناطقی که می خواهد برش داده شود را نشانه گذاری کند.

دانش و تخصص بهترین جراح سینه در تهران

همان گونه که می دانید برای انجام انواع عمل‌های جراحی زیبایی باید به فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی مراجعه کرد. فوق تخصص زیبایی پزشکی است که یک دوره ۵ ساله را به‌طور ویژه برای انجام انواع عمل‌های زیبایی صورت و بدن گذرانده است. مراجعه به جراح غیرمتخصص و یا مراکز درمانی غیر معتبر، هم ریسک عوارض جراحی را افزایش می‌دهد و هم ممکن است در نهایت به نتیجه دلخواه خود نرسد.

بدون شک پزشکانی که در دانشگاه‌های مطرح ایران و دنیا تحصیل کرده و دانش به‌روزی دارند، گزینه‌های مناسب‌تری برای انتخاب به عنوان پزشک جراح زیبایی هستند. تحصیل در دانشگاه‌های مطرح و معتبر، این اطمینان را به شما می‌دهد که پزشک از دانش و تخصص کافی برخوردار است.

بهترین جراح سینه در تهران

مهارت و تجربه بهترین جراح سینه

انجام عمل‌های زیبایی بسیار و ارائه عکس، فیلم یکی دیگر از نشانه‌های بهترین دکتر جراحی سینه است. به طورحتم پزشکی جراحی بیشتر انجام دهد در عمل های جراحی مهارت وتجربه بیشتری خواهد داشت .

اما این نکته را در نظر بگیرید که در بررسی نتایج هر عمل جراحی زیبایی باید به رعایت اصول دانش زیبایی‌شناسی و تناسب اندام، شرایط بدنی و خصوصی هر بیمار، خواست ذهنی و انتظار هر فرد از عمل خود و دیگر شرایط نیز توجه داشته باشید تا برای شما مشخص شود که آیا یک عمل جراحی زیبایی سینه به خوبی انجام شده است یا خیر.

کاندیدای مناسب جراحی سینه

 1. سینه های شما در طول زمان به سینه ای پهن و بد فرم تبدیل شده باشد.
 2. در صورتی که سینه های شما شکل و حجم خود را از دست داده اند.
 3. افرادی که سینه های کوچکی دارند ویا از بزرگی بیش از اندازه  سینه ها خود ناراضی هستند.
 4. عدم تقارن بین سینه ها به گونه ای که یک سینه پایین تر از سینه ی دیگر قرار دارد .
 5. سینه هایی که به صورت کشیده هستند و تمایل دارند گرد به نظر برسد .

بهترین جراح زیبایی سینه در تهران

بهترین جراح زیبایی سینه در تهران  نقش بسیار مهمی در جراحی سینه دارد زیرا جراحی سینه بر روی اندام و زیبایی فرد تاثیر به سزایی دارد. فرم سینه عمل شده بعد از عمل سینه، باید باعث رضایت فرد شود و به زیبا تر شدن اندام فرد کمک کند.

بنابراین در جراحی هایی چون ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه و پروتز سینه یا بزرگ کردن سینه تناسب سینه با دیگر اجزای اندام بسیار مهم است .

انجام جراحی سینه توسط یک جراح سینه ماهر در کاهش استرس بیمار نیز نقش دارد.برخی بیماران به فرم سینه بعد از جراحی سینه حساسیت زیادی نشان می دهند و تنها اطمینان به مهارت یک جراح سینه می تواند منجربه کاهش حساست و استرس شود.

خصوصیات بهترین جراح سینه در تهران

بانوانی که تصمیم به انجام جراحی سینه دارند، به دنبال راهکار مختلفی برای یافتن بهترین جراح سینه هستند. فرد با مراجعه حضوری به مطب جراح فوق تخصص پلاستیک و انجام مشاوره حضوری و دیدن افرادی که قبلا جراحی سینه را انجام داده اند، می توانند میزان رضایت افراد را از انجام جراحی سینه جویا شوند.

جراح سینه باید قادر به انجام روش های مختلف، متناسب با بدن هر فرد به کوچک کردن و بزرگ کردن و فرم دهی و زیبا نمودن ظاهر سینه باشد.

جراح فوق تخصص پلاستیک ابتدا هدف فرد را از انجام جراحی سینه مورد بررسی قرار می دهد و دیدگاه کلی از جراحی سینه به فرد می دهد تا فرد بتواند راجع به انجام جراحی سینه تصمیم گیری صحیح نماید.

بهترین جراح سینه با توجه به مهارت و تجربه خود در روش های مدرن پزشکی به درمان بیمار می پردازد و برای دستیابی به نتایج مطلوب و رضایتمندانه توصیه های لازم را به فرد بازگو می نماید.

جراح سینه قبل از اقدام به عمل جراحی سینه فرد متقاضی را در مورد سابقه مصرف دارو یا داشتن بیماری خاص مورد بررسی قرار می دهد.

چگونه بهترین جراح سینه در تهران را انتخاب کنیم

متقاضیان جراحی سینه می توانند برای یافتن بهترین جراح سینه  از دوستان و اطرافیان پرس و جو کنند و یا اینکه در اینترنت سرچ کنند و لیستی از جراحان سینه موفق را تهیه نمایند و همچنین به سایت جراحان زیبایی سینه مراجعه کنند و پزشکان مختلف  را از نظر میزان تخصص، مهارت و میزان تجاربی که دارند مورد بررسی قرار دهند.

روش دیگر هم این است که به مطب جراح سینه مورد نظر بروند و نمونه کارهای داخل مطب را ببینند و با نحوه کار پزشک مورد نظر آشنا شوند و همچنین با بیمارانی که در فواصل زمانی مختلف بعد از جراحی سینه به مطب آمده اند صحبت کنند و میزان رضایت افراد را از انجام عمل جویا شوند تا بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.

دلیل  افراد از انجام جراحی سینه چیست

 • تمایل فرد به تغییر اندازه و خوش فرم شدن سینه ها
 • اصلاح ناهنجاری های مادرزادی سینه
 • اصلاح تفاوت اندازه سینه ها
 • کاهش حجم و سایز سینه ها که به علت حاملگی، شیردهی یا کاهش وزن شدید رخ می دهد.
 • بازسازی سینه پس از جراحی هایی چون سرطان سینه یا تروما

انواع مختلف جراحی زیبایی سینه

جراحی سینه جزو عمل‌های زیبایی است  که امروزه در بین خانم‌ها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. کوچک کردن سینه، لیفت سینه و یا افزایش سایز سینه ازعمل‌های جراحی سینه متداول در بین زنان است  و می‌توان یکی از این روش‌های جراحی سینه برای تغییر اندازه سینه، شکل سینه و یا متقارن کردن  سینه‌ها استفاده کرد. اکیداً توصیه می‌شود جراحی زیبایی سینه را توسط بهترین دکتر جراح سینه انجام دهید چراکه نتایج برخی از جراحی‌های زیبایی سینه غیرقابل بازگشت بوده و در صورت عدم رضایت شما، راهی برای بازگشت به شرایط اولیه وجود نخواهد داشت.

بهترین جراح پروتزسینه در تهران

جراحی زیبایی سینه را می‌توان به دودسته ترمیمی و زیبایی تقسیم کرد. اما بدون در نظر گرفتن این تقسیم‌بندی‌ها می‌توان انواع جراحی‌های زیبایی سینه که توسط متخصص زیبایی سینه انجام می‌شود را شامل موارد زیر دانست

 • بزرگ کردن سینه‌ها با پروتزسینه
 • کم کردن و کوچک کردن سایز سینه‌ها
 • ماستوپکسی و یا لیفت سینه‌ها
 • تزریق ژل در سینه‌ها
 • تزریق چربی در سینه‌ها
 • بازسازی سینه
 • بازسازی سینه بیماران مبتلا به سرطان
 • ترمیم پروتزهای قرار گرفته شده
 • برداشت پروتزهای کاشته شده

هر کدام از این جراحی‌ها باید تحت  نظر متخصص جراحی پلاستیک وزیبایی برای شما تجویز شود. در برخی از موارد، متخصص جراحی سینه ممکن است از دو روش هم‌زمان برای هرچه بهتر شدن نتیجه جراحی استفاده کند.

قبل از انجام به جراحی سینه به این نکات توجه کنید

بهتر است قبل از جراحی زیبایی سینه نمونه کارهای بهترین جراح سینه را مشاهده نمایید .زیرا پزشک شما باید  از پروتزها و برش های مختلفی  برای جراحی استفاده کند تا جراحی زیبایی سینه به بهترین شکل ظاهر شود.

دکتر جراح سینه باید نحوه برش های سینه و اینکه چه پروتزی برای بیمار انتخاب می کند را به بیمار خود توضیح دهد تا  براساس بافت سینه و انتظارات بیمار بهترین پروتز سینه را برای شما انتخاب نماید.

پروتز سینه در قم

دوره نقاهت جراحی زیبایی سینه چقدر است ؟

معمولا بعد از گذشت یک هفته از جراحی زیبایی سینه، می توانند به انجام امور شخصی خود بپردازند، اما آن ها باید حداقل تایک ماه بعد از جراحی زیبایی سینه، از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنند.

نتایج مطلوبی که از جراحی سینه می گیریم چیست ؟

 • ایجاد تناسب و زیبایی بعد از پروتز سینه در بالا تنه و زیبایی طبیعی سینه ها متناسب با سایز بدن
 • بیشتر شدن اعتماد به نفس شخص و بهتر شدن نظر خود فرد به اندام خود
 • برطرف شدن مشکلاتی که بر اثر عواملی مانند بالا رفتن سن ،بارداری به وجود آمده باشد.
 • بازسازی سینه بعد از جراحی هایی که برای درمان سرطان سینه انجام گرفته شده باشد.
5/5 - (1 امتیاز)

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *