دکتر پیکرتراشی در قم باید دارای مهارت وتجربه کافی برای این جراحی زیبایی را داشته باشد.همان گونه که می دانید امروزه بیشتر افراد با مشکلات چاقی‌های موضعی مواجه هستند و می‌خواهند که با  انجام انواع جراحی زیبایی مانند لیپوماتیک مشکلات چاقی خود را به‌طور کامل برطرف نمایند.

به همین دلیل بیشتر افراد به دنبال دکتر پیکرتراشی در قم می باشند. امروزه  لاغری به روش مختلف در بیشتر مراکز زیبایی‌اندام ارائه می‌شود.افراد قبل از هر اقدامی  برای دریافت یک نتیجه خوب باید پزشکی را انتخاب نمایید که تجربه کافی را دراین زمینه داشته باشد.

بهترین دکتر پیکرتراشی در قم چه کسی است؟

برای انتخاب بهترین دکتر پیکرتراشی در قم بهتر است ابتدا نمونه کارها پزشک مورد نظر خود را مشاهده کنید این امر کمک بسیار شایانی به شما می‌کند، زیرا پیکرتراشی یک عمل بسیار حساسی است که باید با دقت بسیار بالایی انجام بگیرد تا فرد از نتایج آن رضایت کافی داشته باشد.

البته این نکته را در نظرداشته باشید که برای اینکه یک فرد نتیجه مطلوبی از جراحی  پیکرتراشی خود  بگیرد باید شرایط لازم را برای این جراحی داشته باشد به عنوان مثال اگر چربی‌های تجمع شده در قسمت‌های مختلف بدن بسیار زیاد باشدجراحی مانند لیپوماتیک برای شما گزینه مناسبی نمی‌باشد.

بهترین متخصص پیکرتراشی در قم چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اگر شما هم به دنبال متخصص پیکرتراشی در قم هستید، حتماً در انتخاب پزشکتان به نکات زیر توجه کنید:

-به دلیل حساسیت این عمل پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می توانند جزء بهترین گزینه های انتخابی شما باشند.

– نمونه کارهای پزشک را حتماً در صفحات مجازی و سایتشان مشاهده کنید.

– یک جلسه مشاوره با پزشکتان داشته باشید و درباره نحوه جراحی و عوارض آن از ایشان سوال کنید.

– بهترین دکتر پیکرتراشی در قم باید با بیمار صادق باشد و در صورتی که متقاضی شرایط لازم برای عمل جراحی را نداشته باشد قبل از هر اقدامی به او اطلاع دهد.

سوالاتی که باید از دکتر پیکرتراشی در قم بپرسید

  • نحوه عمل به چه صورت است؟
  • عمل چه عوارضی می تواند داشته باشد ؟
  • عمل در کدام بیمارستان و یا کلینیک انجام می شود؟
  • هزینه عمل به چه صورت محاسبه می شود؟
  • قبل و بعد از عمل چه کارهایی باید انجام داد؟

پس از انتخاب دکتر پیکرتراشی در قم ،به آن اعتماد کنید.اعتماد هم آرامش کافی به شما می دهد و هم جراح تان به بهترین شکل کار شما را انجام می دهد. همچنین نباید انتظار معجزه از جراح خود داشته باشید. سعی کنید به نکات بعد از عمل دقت کنید تا نتیجه عمل قابل بازگشت نباشد

درچه مواردی پیکر تراشی نباید انجام شود

– بیمار باردار باشد

– فرد وضعیت جسمی نامناسب دارد.

– افرادی که شاخص بدنی بالای۳۵ یا ۴۰ و همراه با فشار خون و دیابت، دارند

– افرادی که مشکلات ترمیم زخم دارند

– افرادی که درخصوص شکل و و فرم بدن خود انتظار بیش از حد دارند.

چگونه دکتر پیکرتراشی در قم را پیدا کنیم؟

اگر شما برای انجام دکتر پیکرتراشی در قم تصمیم جدی گرفته اید، اولین گام برای یافتن پزشک خوب آن است که از سوابق تحصیلی و تخصصی پزشک موردنظرتان اطمینان پیدا کنید.

پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک، برای انجام عمل جراحی پیکرتراشی باید دوره های تخصص خاصی را گذرانده باشد و ازپیشرفته ترین تجهیزات پزشکی بهره مند شود و تخصص پزشک در خصوص استفاده صحیح از ابزار و تجهیزات مورد استفاده تایید شده باشد.

دکتر فوق تخصص جراح پلاستیک باید مجوز رسمی داشته باشد هنگامی که شما با بهترین دکتر پیکرتراشی صحبت می کنید، باید پزشک شما، آمادگی پاسخ گویی صحیح و جامع به پرسش های شما را داشته باشد. صداقت داشتن پزشک به منظور دادن پیش آگاهی های جامع و کامل به شما، نشان از قدرت و تبحر وی در این زمینه است.

عمل پیکرتراشی برای کدام نقاط بدن به کار می رود؟

عمل پیکرتراشی برای هر نقطه ای از بدن که دارای  چربی اضافه است انجام می شود، البته برخی از پیکرتراشی ها معمول تر و پرتقاضاتر هستند که عبارتند از:

  • پیکرتراشی شکم و پهلو
  • پیکرتراشی بازو
  • پیکرتراشی ران

البته فراموش نشود پیکرتراشی یک عمل زیبایی برای حذف چربی های زیرپوستی و سطحی محسوب می شود و برای کاهش وزن و یا از بین بردن چربی های خونی خطرناک کاربردی ندارد.

عوارض پیکرتراشی چیست؟

بسیاری از افرادی که قصد انجام پیکرتراشی را دارند، نگرانی های بسیار زیادی در رابطه با عوارض ناشی از آن داشته و سوال های بسیار زیادی در این رابطه هنگام مراجعه برای مشاوره می پرسند.

لازم به ذکر است، چنانچه پیکرتراشی توسط پزشکی باتجربه و با مهارت بالا صورت گرفته و بیمار تمامی توصیه های قبل و بعد از آن را به خوبی رعایت کند، هیچ گونه خطری او را تهدید نخواهد کرد.اگر این جراحی توسط جراح ماهر انجام شود تنها عوارض پیکرتراشی مقداری کبودی و ورم می باشد که طبیعی بوده و با گذشت زمان رفع خواهد شد.

انواع روش های پیکرتراشی

-جراحی پیکرتراشی به وسیله لیپوساکشن (تخلیه چربی)در این روش برشی در بدن شخص ایجاد نمی شود و نیازی به بخیه ندارد.

-انجام پیکرتراشی به روش لیپوماتیک

-لیپولیزر

– پیکرتراشی با پال

– عمل پیکرتراشی از طریق اولتراسونیک

-لیپوست

در صورت انتخاب درست  هرکدام از این شیوه ها می توانند مزایای خاصی داشته باشند؛ چرا که انجام هرکدام از روش های پیکرتراشی برای تخلیه و حذف بخشی از حجم خاصی از چربی های اضافی مورد استفاده قرار می گیرند.

بهترین دکتر پیکرتراشی، پزشکی است که علاوه بر حاذق بودن در انجام هرکدام از روش های مذکور در پیکر تراشی بتواند با توجه به شرایطی فیزیولوژی بیمار، مناسب ترین روش را برای انجام این کار به او پیشنهاد دهد.

پیکرتراشی چه کاربردهایی دارد؟

پیکرتراشی برای چربی هایی مناسب است که مدت طولانی در بدن تجمع کرده اند و ورزش یا رژیم غذایی نتوانسته آن ها را از بین ببرد. در نتیجه فرد برای لاغری و کاهش عوارض ناشی از چاقی به جراح زیبایی برای انجام پیکرتراشی مراجعه می کند. پیکرتراشی برای موارد زیر کاربرد دارد:

– رفع چربی سینه در بانوان و آقایان

-از بین بردن چربی غبغب

– از بین بردن چربی پهلو

-از بین بردن چربی زانو

-از بین بردن چربی ران

– از بین بردن چربی شکم

به این مقاله امتیاز دهید

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *