بهترین جراح بینی گوشتی در تهران باید مهارت وتجربه  لازم را در این داشته  باشد ودر حین انجام عمل زیبایی عملکرد طبیعی بینی را حفظ کند وتناسب بینی نیز باید با سایر اجزای صورت حفظ  شود تا در نهایت بتواند بینی و چهره زیبایی را برای فرد به وجود آورد.

بنابراین در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران باید دقت لازم را داشته باشید. زیرا در صورتی که شما ازنتیجه عمل بینی خود راضی نباشد ،مجبور به انجام  عمل ترمیمی خواهید شد.

پس می توان گفت که انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران  قبل از جراحی بسیار مهم است  االبته فرد گزینه های زیادی برای انتخاب جراح دارد.همچنین جراحی بینی گوشتی جراحی حساس است و انتخاب  جراح بینی را برای فرد مشکل تر می کند.

انتخاب بهترین جراح بینی های گوشتی  در تهران

برای انتخاب بهترین جراح بینی های گوشتی در تهران می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در اینترنت جستجو نمایید.

پس ازتهیه لیستی از بهترین جراحان بینی درباره آن ها تحقیق کنید و پس از آن برای مشاوره به مطب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران مراجعه کنید.

در جلسه مشاوره درباره انتظارات خود ، سوابق بیماری و داروهایی که مصرف می کنید صحبت کنید تا جراح بینی بتواند به درستی شما را در این زمینه راهنمایی کند.

همچنین در جلسه مشاوره حتما نمونه کارهای جراح بینی را مشاهده کنید و میزان رضایت بیماران او را که در مطب حضور دارند بسنجید.

برای انجام جراحی بینی گوشتی به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران مراجعه کند چرا که این نوع بینی ویژگی های خاصی دارد و ممکن است در برخی مواقع نیاز به پیوند غضروف و گرافت گذاری در حین جراحی باشد.

 نکاتی که در انتخاب جراح بینی گوشتی در تهران باید به آن توجه کنید

برای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران یا هر نقطه دیگر کشور قبل از جراحی در ابتدا  باید تحقیقات و بررسی های لازم  را در این زمینه انجام دهید تا به نتایج مطلوب برسید.

همچنین در هنگام  انتخاب جراح بینی گوشتی در تهران به توصیه های زیر توجه کنید

– درمورد بهترین جراح بینی گوشتی در تهران اطلاعات لازم را از سایت های موجود بدست آورید.

– لیستی از جراحان بینی تهران تهیه کنید ودرمورد آنها تحقیقات لازم را انجام دهید تا جراح بینی مناسب انتخاب کنید .

– به میزان تحصیلات، تخصص، میزان سابقه، دیدگاه های جراح بینی و مدارج علمی جراح بینی تهران را در این زمینه بررسی کنید در جلسه مشاوره  انتظارات منطقی خود از انجام جراحی بینی توضیح دهید ومطمئن شوید که شما  کاندید مناسبی برای  انجام جراحی بینی هستید .

– درهنگام انتخاب جراح بینی در تهران  به مطب جراح بینی  مراجعه کنید و بیماران قبلی جراح را از نزدیک ببینید و در مورد نحوه عمل ونتیجه عمل ازآنها پرس وجوکنید درحین  مشاوره با بهترین جراح بینی گوشتی در تهران  نمونه کارهایش راهم ببینید.

قبل از جراحی توجه کنید که قبل از هراقدامی در مورد توقعات خود با جراح خود در مورد جراحی زیبایی بینی خود صحبت کنید تا راهنمایی لازم را از وی دریافت کنید.

بهترین دکتر جراح بینی گوشتی در تهران چه ویژگی هایی دارد

– جراح بینی گوشتی در تهران باید برای بیماران خود زمان کافی برای مشاوره داشته باشد و اطلاعات کافی  به بیماران خود در هنگام جلسه مشاوره در اختیار او قرار دهد.

– در صورت لزوم بهترین دکترجراح بینی گوشتی در تهران جلسات مشاوره را بعد از جراحی بینی باید برای بیمارتکرار نماید.

-یک بهترین دکتر جراح بینی گوشتی در تهران باید بتواند با برقراری ارتباط  دو طرفه اعتماد  بیمار را قبل از جراحی جلب کند.

– داشتن توانایی ومهارت لازم درجراحی  یکی از ویژگی هایی است که باید درانتخاب بهترین دکتر جراح بینی گوشتی در تهران به آن دقت کنید.

– جراح بینی گوشتی در تهران درجلسه مشاوره باید درباره انواع بیماری که مراجعه‌ کننده دارد اطلاعات لازم را کسب کند.

– در انتخاب جراح بینی گوشتی در تهران به میزان دانش  و تحصیلات جراح در موردعلوم زیبا شناختی را در اجزاء صورت توجه داشته باشد .

نقش بهترین دکتر جراح بینی گوشتی در تهران چیست

همان گونه که می دانید جراحی بینی امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است اما  بیشتر افرادی که قصد انجام  جراحی بینی را دارند بدون هیچ بررسی و تحقیقی در مورد جراح بینی اقدام به جراحی بینی در این زمینه می کنند  که در بیشتر موارد موجب نارضایتی افراد از نتیجه  جراحی در افراد می شود.

قبل از انجام هر گونه جراحی زیبایی بینی شما باید بهترین دکتر جراح بینی گوشتی در تهران را انتخاب کنید زیرا جراح بینی گوشتی  تاثیر زیادی برروی نتیجه جراحی دارد. و شما با توجه به خواسته وانتظاراتی که در زمینه جراحی بینی کسب کردید می توانید به جراح بینی مراجعه کنید وبا توجه به تجربه و مهارتی که جراح در این زمینه دارد وهمچنین تحصیلات لازم در این زمینه  دارد می تواند بهترین جراحی را برای شما خواهد داشت.

شما قبل از انجام جراحی بینی می توانید با توجه به نوع بینی گوشتی و یا استخوانی سوابق کاری وتجربه ومهارت  جراحان پلاستیک را د این زمینه بررسی  کنید سپس با بدست آوردن اطلاعات لازم در این زمینه  بهترین دکتر جراح بینی گوشتی درتهران را انتخاب کنید . درضمن به این نکته توجه  داشته باشید که درجراحی زیبایی بینی  ابتدا در مورد جراح بینی تحقیق کنید سپس اقدام به این عمل کنید  وبه‌هیچ‌عنوان بدون تحقیق و بررسی به انتخاب جراح بینی  اقدام نکنید.

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی به ظاهر کمی ریسک دارد و اغلب افراد تصور می کنند که با موفقیت انجام نخواهد شد به این خاطر که بینی های گوشتی پوست ضخیم و غضروف های ضعیفی دارند جراحی این دسته از بینی ها در گذشته با تکنیک های قدیمی صورت می گرفت و تقریبا کار خاصی برای بینی های گوشتی انجام نمی شد، اما امروزه با تکنیک های جدید تقویت بافت ضعیف بینی می توان نتایج مطلوبی را از جراحی بینی کسب نمود.

تقویت غضروف در بینی گوشتی

جراح بینی گوشتی پیش از هر اقدام برای جراحی باید به خوبی غضروف های بیمار را بررسی نماید و با پیوند گرافت های صحیح باعث تقویت غضروف ها شود.

زمانی که شما بینی گوشتی دارید ، این نوع بینی غضروف های ضعیفی دارد بنابراین نمی تواند پوست ضخیم و گوشت اطراف بینی را به خوبی نگه دارید، به همین علت است که بینی های گوشتی اغلب بزرگ بوده و پره های پهنی دارند .

جراحی بینی گوشتی باعث می شود تا غضروف ها محکم و سفت شوند و بتوانند به خوبی تیغه های بینی را نشان دهند ، تیغه های بینی بعد ازجراحی صاف و متوازن می شوند و این اقدام توسط جراح ماهر انجام خواهد شد ، برای اینکه تغییرات اعمال شده برروی بینی به خوبی نمایان شوند نیاز است تا پوست بینی و نیز استخوان بندی آن نیز تغییرات لازم را داشته باشند.

مهم ترین اقدامات بعد از جراحی بینی گوشتی

-به مدت یک هفته از تکان دادن بیش از حد سر و صورت خود، خود داری نمایید.

-به هنگام خواب از دو بالشت در زیر سر استفاده کنید.

-تا سه هفته بعد از عمل بینی از فین کردن بپرهیزید.

-بعد از دو الی سه هفته از پایین گرفتن بیش از حد سر اجتناب کنید.

-از خورن غذاهای جویدنی بپرهیزید.

هزینه انجام جراحی بینی گوشتی

هزینه انجام جراحی بینی گوشتی به عوامل مختلفی بستگی  دارد .اما به طور کلی بیشترین هزینه جراحی زیبایی بینی در بیشترموارد به دستمزد جراح بینی گوشتی درتهران بستگی دارد.

بهتر است  قبل ازانجام جراحی بینی ازدستمزد جراح بینی  خود در این زمینه مطلع شوید درضمن باید هزینه آزمایشات وهزینه  بیمارستان را نیز دراین جراحی در نظر بگیرید.

نتیجه عمل بینی گوشتی

افرادی که بینی گوشتی دارند به نسبت افرادی که بینی استخوانی دارند در ارتباط با نتیجه عمل بینی استرس و نگرانی بیشتری دارند.

در گذشته بیشتر از تکنیک هایی استفاده می شد که کاهنده بودند و با تراش دادن استخوان بینی منجربه فرم دهی بینی می شدند ولی امروزه عمل بینی و تکنیک های آن پیشرفت زیادی کرده اند.

بینی گوشتی غضروف ضعیفی دارد و همین امر در گذشته باعث می شد که تراش دادن استخوان بینی ، پس از گذشت مدتی باعث افتادگی نوک بینی شود. اما امروزه جراح سعی می کند  تکنیک های عمل بینی را با غضروف و استخوان بینی تقویت کند .

در نتیجه مهارت و دانش  جراح بینی ای که برای جراحی بینی گوشتی انتخاب می کنید بسیار مهم است و سعی کنید جراح بینی را انتخاب کنید که به تکنیک های به روز جراحی بینی تسلط داشته باشد .

با تقویت غضروف بینی گوشتی ، پس از عمل بینی هیچ گونه مشکلی برای فرم بینی به وجود نمی آید ولی متقاضیان باید این موضوع را در نظر داشته باشند که هر بینی با توجه به ساختار آن فرم داده می شود و قطعاً نتیجه عمل بینی استخوانی یا عمل بینی گوشتی متفاوت خواهد بود.

به این مقاله امتیاز دهید

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *