جراح پلاستیک بینی خوب در تهران  دوره های تخصصی را گذارنده استو برای انجام جراحی های مربوط به بینی مهارت لازم را کسب کرده است

عمل بینی یا راینوپلاستی به منظور اصلاح فرم بینی و بهبود عملکرد بینی انجام می شود . جراحی های مربوط به بینی ، ارتباط مستقیم با زیبایی بیمار دارند به همین دلیل نحوه انجام آن ها و نتیجه جراحی های بینی و صورت مهم است.

مهارت جراح پلاستیک بینی خوب در تهران مهم ترین اصل برای انجام عمل پلاستیک بینی است زیرا مهارت جراح پلاستیک صورت منجرب می شود تا عوارضی برای بیمار به وجود نیاید.

نکاتی در ارتباط با انتخاب جراح پلاستیک بینی خوب در تهران

آشنایی و تسلط کامل داشتن جراح پلاستیک بینی خوب در تهران  به روش ها یا تکنیک های جراحی پلاستیک بینی باعث می شود تا هیچ گونه عوارضی به وجود نیاید و بیمار از نتیجه رینوپلاستی راضی باشد ، بنابراین در انتخاب جراح پلاستیک بینی خوب در تهران حتماً از میزان مهارت او مطلع شوید .

یکی از بهترین راه ها برای تشخیص میزان مهرات جراح بینی مشاهده نمونه کارهای جراحی پلاستیک بینی می باشد .جراح زیبایی بینی باید در فرم دهی بینی دقت بسیار زیادی داشته باشد و بینی را مطابق با معیارهای زیبایی و علایق شخصی بیمار جراحی کند.

جراح پلاستیک بینی باید تمام آزمایشات مورد نیاز را به طور کامل برای بیمار تجویز کند تا از وضعیت او آگاه شود .جراح زیبایی و پلاستیک بینی باید از به روز ترین تجهیزات برای تشخیص و درمان مشکل بینی استفاده کنند.

لزوم انتخاب جراح پلاستیک بینی خوب در تهران

-جراح بینی تاثیر بسیار زیادی در نتیجه عمل جراحی بینی شما خواهد داشت

-از آنجایی که جراحی بینی یک عمل اورژانسی نیست لذا افراد زمان لازم برای انتخاب یک جراح بینی خوب را دارند.

در صورتی که افراد در انتخاب جراح بینی خود دقت نکنند و یک جراح بینی خوب را برای جراحی کردن بینی خود انتخاب نکنند امکان دارد نتیجه به دست آمده از جراحی بینی رضایت بخش نبوده و عوارضی در بینی ایجاد گردد که قابل جبران نباشد.

خصوصیات بهترین جراح پلاستیک بینی چیست؟

جراح پلاستیک بینی قبل ازهرچیز سلامت فرد را بدون در نظر گرفتن مسائل مالی اولویت کار خود قرارمی دهد.

برای انتخاب بهترین جراح پلاستیک بینی خوب در تهران می توان به مطب مراجعه کنید و نمونه کارهای جراح پلاستیک بینی که در مطب وجود دارد را مشاهده کنید و با بیماران قبلی جراح بینی که در فواصل زمانی مختلف مراجعه می نمایند و میزان رضایت از نتیجه عمل بینی افراد را مورد بررسی قرار می دهد.

جراح بینی خوب ، افراد را در جریان تغییرات حین عمل بینی قرار می دهد و توصیه های قبل و بعد از جراحی بینی را به فرد اطلاع می دهد.

در جلسه مشاوره جراح بینی دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی در اختیار فرد قرار می دهد تا فرد با دید بازتر و آگاهانه عمل زیبایی بینی را انجام دهد.

جراح بینی خوب به سلیقه و خواسته  فرد توجه بیشتری داشته و بهترین روش را برای جراحی بینی انتخاب می کند به گونه ای که  علاوه بر زیبایی حفظ تناسب بین اجزای صورت و بینی وهمچنین عملکرد طبیعی بینی را اولویت کار خود قرار دهد.

جراح بینی با تجربه توانایی انجام انواع جراحی بینی استخوانی و بینی گوشتی را دارد و جراحی بینی را با حفظ اسکلت و ساختار بینی و تقویت غضروف بینی انجام می دهد تا نتیجه جراحی بینی به مدت طولانی ماندگار باشد.

بهبودی پس از عمل جراحی بینی

در دوران اولیه بهبودی پس از عمل جراحی پلاستیک بینی، آتل و پانسمانیا مش  و فتیله ای ممکن است درون سوراخ بینی شما قرار گرفته و پانسمان یا آتلی نیز برای پشتیبانی و محافظت از ساختار جدید بینی در روی  بینی شما کار گذاشته شود.

که معمولا فتیله حدود  دو سه روز بعد و آتل یک هفته بعد خارج میشود پس از بین رفتن التهاب اولیه پس از عمل در عرض چند هفته، بهبودی کامل فضای اطراف بینی شما ممکن است تا یک سال طول بکشد.

در این مدت تا زمان بهبودی کامل، ممکن است تغییراتی تدریجی در ظاهر بینی‌تان مشاهده کنید. بینی‌تان ممکن است باز هم دچار التهاب شود و این مسئله تا یک سال پس از عمل در هنگام صبح بدتر است.

نتایج جراحی پلاستیک بینی

نتایج جراحی بینی  برای زمانی طولانی ماندگار است. هر چند التهاب اولیه در طول چند هفته از بین می‌رود، اما بهبودی کامل محیط اطراف بینی تا یک سال طول می‌کشد. در این دوران که بینی در حال شکل‌ گیری دوباره است، تغییرات تدریجی در ظاهر بینی ایجاد می‌شود. به خاطر همین اگر بینی عیب و ایرادی داشته باشد تا یکسال باید صبر کنید و بعد از آن اقدام به ترمیم بینی کرد.

با بالا رفتن سن، طبیعی است که تغییراتی در ظاهر صورت‌ شما ایجاد می شود که این شامل بینی نیز می‌شود. اما بیشتر نتایج جراحی تا پایان عمرتان باقی می‌ماند. داشتن سبک زندگی سالم و مراقبت از بینی در برابر نور مستقیم خورشید تا پایان عمر، به ماندگاری بیشتر ظاهر زیباتر بینی و صورت‌تان کمک می‌کند.

دکتر جراح پلاستیک در تهران

دکتر جراح پلاستیک در تهران قادر به انجام انواع جراحی های زیبایی می باشد در حقیقت جراحی پلاستیک یک نوع از تخصص های جراحی است که برای بازسازی (ترمیم) و اصلاح شکل اندام های بدن انسان به کار گرفته می شود.

جراحی پلاستیک به دو دسته ی جراحی بازسازی و جراحی زیبایی تقسیم می شود. جراحی بازسازی به منظور ترمیم سوختگی یا بهبود عملکرد بدن انجام می شود و جراحی زیبایی با هدف بهبود ظاهر بدن و زیبایی آن انجام می شود. در سراسر دنیا ازاین دو تکنیک استفاده می کنند.

درآخرباید گفت که جراحی پلاستیک می‌تواند یک اقدام مهم به خصوص درزندگی شما محسوب می شود. تغییر درشکل ظاهری صورت بسیار با اهمیت است. بنابراین نهایت دقت در انتخاب جراح باید به عمل آید؛ چون همان طور که می دانید ، مهم‌ترین عامل در کسب نتیجه بهترمهارت جراح است. جراح باید علاوه برعلم و تجربه کافی، ازهنر این جراحی نیز برخوردار باشد. تا نتیجه بهتری برای جراحی داشته باشد.

به این مقاله امتیاز دهید

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *