بهترین جراح زیبایی در تهران به شما کمک می کند تا چهره زیباتری داشته باشید و همچنین یا انجام جراحی های دیگر به تناسب اندام شما نیز کمک می کند.

اگر شما قصد انجام جراحی زیبایی را دارید در ابتدا باید بهترین جراح زیبایی و پلاستیک را پیدا کنید برای این کار بهتر است به دنبال با تجربه‌ ترین متخصص جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک باشید زیرا این افراد به ‌راحتی مشکلات زیبایی صورت و بدن شمارا تشخیص و درمان می‌کنند.

ویژگی های بهترین جراح زیبایی در تهران

انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران با توجه به تعداد جراحان زیادی که وجود دارد سبب شده تا انتخاب جراح کمی سخت شود،به طور کلی مهم ترین ویژگی ها که در انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران باید مورد توجه و ارزیابی قراردهیم عبارت است از

-تجربه و تخصص بهترین جراح زیبایی در تهران

تجربه و تخصص بهترین جراح زیبایی در تهران یکی از ویژگی های بسیار مهم می باشد، لذا افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی دارند بهتر است برای پیشگیری از بروز عوارض غیر قابل جبران به تجربه و مهارت جراح دقت لازم و کافی را داشته باشند . برای اطلاع از تجربه پزشک می توانید از افرادی که پیش ایشان جراحی انجام داده اند اطلاعات کسب نمایید .

سابقه خوب بهترین جراح زیبایی در تهران

با بررسی سابقه جراح می توان از خوب بودن آن شخص اطمینان حاصل نمود . لذا قبل ازهر گونه اقدامی در مورد پزشک خود اطلاعاتی را کسب نمایید به همین منظورمی توانیدبه سایت های پزشکی که در این زمینه وجود دارد مراجعه کنید وسابقه جراح مورد نظر را بررسی کنید. همچنین برای شناخت بیشتر می توانید از جراح خود بخواهید تا فیلم یا تصاویری از نمونه جراحی های انجام شده را به شما نشان دهد.

هزینه های جراحی زیبایی

هزینه های جراحی زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد . عوامل موثر درهزینه های جراحی عبارت است از: نوع تکنیک جراحی، تجهیزات مورد استفاده، موقعیت جغرافیایی مطب، مهارت و تخصص جراح زنان موثر می باشد.

محبوب‌ترین عمل‌های زیبایی

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی یکی از رایج ترین جراحی‌هایی است که در فرایند زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یک جراح زیبایی ماهر و آموزش دیده می‌تواند شکل بینی را تغییر دهد و آن را مطابق با چهره و صورت فرد عمل نماید. این جراحی یکی از جراحی‌هایی است که در میان نوجوانان از محبوبیت خاصی برخوردار است اما جراحان توصیه می‌کنند افراد تا سن 15 الی 16 سالگی خود منتظربمانند و پس از اتمام سن بلوغ به چنین جراحی‌هایی روی بیاورند. معمولا بعد از جراحی مشکل بزرگی پیش نمی‌آید و ریکاوری بین یک الی سه هفته به طول می‌انجامد.

جراحی زیبایی پلک

با انجام جراحی زیبایی پلک مشکلاتی مانند افتادگی پلک درمان می شود. دراین جراحی پوست و چربی اضافی برداشته می‌شود تا بتواند پلک صاف تر و تنگ تری ایجاد نماید. برای کاهش پف زیر چشم یا برآمدگی‌های موجود در زیر چشم می‌توان چربی را از یک ناحیه به ناحیه دیگر منتقل کنید. بهیودی حدود یک هفته به طول می‌انجامد و معمولا زخم‌های زیادی در آن ایجاد نمی‌شود.

جراحی لیفت صورت

لیفت صورت می‌تواند باعث شادابی و جوانی صورت شما شود. این جراحی معمولا از اطراف گوش آغاز می‌شود و در آن جراح تلاش می‌کند پوست اضافی را بردارد و بر روی لایه‌های عمیق تر پوست و عضلات کار کند. امکان عفونت دراین جراحی وجود دارد .اما بسیار نادر است.

جراحی سینه

جراحی زیبایی سینه بیشتر به منظور افزایش یا کاهش حجم سینه در زنان انجام می‌شود . این جراحی بیشتر شامل پروتز سینه – لیفت سینه- کوچک کردن سینه است.

معیار انتخاب بهترین جراح زیبایی درتهران

– یکی از معیارهایی که برای انتخاب جراح زیبایی باید در نظربگیرید مدرک تخصصی جراحی زیبایی پزشک مورد نظر شما است . این را بدانید پزشک جراح زیبایی حتما برای انجام جراحی پلاستیک و زیبایی فرد مناسبی نمی باشد و با دیدن تبلیغات ارزان ‌قیمت درمورد جراحی زیبایی از طرف آن پزشک به او مراجعه نکنید، اطمینان حاصل کنید که پزشک شما تخصص مهارت و تجربه لازم را در این زمینه دارا می باشد سپس خود را برای جراحی دراختیار او قرار دهید.

متخصصان و فوق تخصص جراحی زیبایی روش‌های مخصوصی برای انجام جراحی زیبایی آموزش می‌بینند. متأسفانه بسیاری از پزشکان عمومی هستند که جراحی زیبایی انجام می دهند اما درحقیقت با ورود غیرقانونی به حوزه جراحی پلاستیک در جستجوی سود بیشتر هستند ولی درواقع تخصصی در این زمینه ندارند.

بهترین جراح زیبایی بینی در تهران

بهترین جراح زیبایی بینی در تهران کسی است که جراحی بینی را با علم و تجربه خود با استفاده از تکنیک های مناسبی انجام دهد و بهترین و رضایت بخش ترین نتیجه جراحی زیبایی بینی را برای بیمار به همراه داشته باشد، بدون آن که به عملکرد بینی آسیب بزند.

درعمل زیبایی بینی با توجه به آناتومی صورت، فرم و اندازه بینی به شکل مناسبی تغییر می کند. این تغییرات شامل باریک شدن نوک بینی یا قسمت های فوقانی، بزرگ و کوچک شدن سایز بینی، تغییر زاویه میان بینی و لب و غیره می باشد.

دلیل انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی در تهران چیست؟

اگر جراح بینی از تجربه و تخصص کافی در زمینه جراحی زیبایی بینی برخوردار نباشد قادر به ایجاد یک فرم بینی خوب و متناسب برای بیمارنبوده و در برخی موارد ممکن است به دلیل آشنا نبودن با چالش هایی که امکان وقوع آن ها در حین جراحی بینی وجود دارد، موجب بروز مشکلات تنفسی و یا ایراداتی همچون تا به تا شدن سوراخ های بینی در فرد شود.

در چنین حالتی بیمار برای رفع مشکلات ایجاد شده یا نواقص باقی مانده در بینی، می بایست برای انجام جراحی بینی ترمیمی یا ثانویه اقدام کند.

عمل جراحی بینی از هزینه نسبتاً بالایی برخوردار بوده و دوران نقاهت آن حدوداً دو هفته می باشد، بنابراین افراد را به مدت دو هفته از حضور در محل کارشان باز می دارد. به همین دلیل بیماران برای جلوگیری از صرف زمان و هزینه مجدد می بایست در انتخاب جراح بینی خود دقت بسیار زیادی را صرف نمایند.

همچنین جراح بینی خوب با به کار گیری خلاقیت وعمل خود حین جراحی بینی، می تواند هر کدام از اعمال فوق را به خوبی پیاده سازی نماید.

در زمان جراحی بینی جراح بینی باید به اندازه ای تخصص و تبحر داشته باشد که براساس نوع بینی شخص بهترین جراحی را برای شخص انجام دهد .

در انتها جراح بینی باید بیمار را از تمامی مراقبت های پس ازعمل مطلع نماید، و با صبرو حوصله تمامی سوالات بیمار را پس از جراحی بینی پاسخ دهد.

بهترین جراح زیبایی در تهران چه خدماتی ارائه می دهد

 • لیپوماتیک
 • ابدومینوپلاستی
 • پروتز سینه
 • لیفت سینه ( ماستوپکسی )
 • ماموپلاستی ( کوچک کردن سینه )
 • لیفت صورت
 • جراحی بینی
 • جراحی پلک
 • پروتز چانه
 • و غیره

جراحی زیبایی در چه قسمت هایی از بدن انجام می شود؟

جراحی زیبایی را می توان در هرقسمتی از بدن انجام داد، جراحی زیبایی از ناحیه صورت و گردن گرفته تا شکم و سایر نواحی انجام می شود. با این حال جراحی پلاستیک وزیبایی چیزی نیست که بخواهید در مورد آن با عجله تصمیم بگیرید. شما باید در انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران دقت لازم را داشته باشید و حتما از تجربه پزشک خود مطمئن شوید. توجه داشته باشید که حتما قبل از عمل جراحی با فوق تخصص جراحی پلاستیک مشورت کرده باشید.

چه کسانی مناسب برای انجام جراحی زیبایی هستند؟

یک جراح پلاستیک باید در طی چندین جلسه در ابتدا مشاوره دقیقی با بیمار خود داشته باشد. جراح باید در این جلسه مشاوره به شرایط سنی فرد، وضعیت روانی فرد، موقعیت خانوادگی و موقعیت اجتماعی او اطلاعات کافی به دست آورد.

انجام عمل جراحی زیبایی برای هر کسی توصیه نمی شود. در ابتدا لازم است فرد دلایل خود را برای جراح خود توضیح دهد و آن ها را با جراح پلاستیک در میان بگذارد تا مطمئن شود که اهداف مورد انتظار شما با انجام جراحی زیبایی پلاستیک قابل دستیابی هستند.

نکاتی برای انتخاب جراح برای جراحی زیبایی یا جراحی پلاستیک

اگر تصمیم به عمل جراحی زیبایی دارید، باید یک جراح آموزش دیده، ماهر و با تجربه برای انجام این روش انتخاب کنید. برای مطمئن شدن از واجد شرایط و با تجربه بودن جراح باید برخی اقدامات انجام دهید و سوالاتی را بپرسید که شامل موارد زیر هستند:

 • یک جراح معتبر انتخاب کنید و اعتبارنامه‌های وی را بررسی کنید.
 • در صورت امکان از کلینیک‌ها و بیمارستان‌های جراحی زیبایی بازدید کنید. تا آنجا که می‌توانید در مورد روش عمل و مکان‌هایی که این عمل‌ها را ارائه می‌دهند کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها و جراحانی که آن‌ها را انجام می‌دهند اطلاعات جمع کنید. به کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها مراجعه کنید و از سوال پرسیدن هراسی نداشته باشید. مراکز معتبر با روی خوش و با رضایت به سوالات شما جواب خواهند داد.
 • با جراح صحبت کنید. کلینیک یا بیمارستانی که انتخاب می‌کنید باید یک جلسه مشاوره با جراحی که این عمل را انجام می‌دهد یا بر آن نظارت می‌کند ترتیب دهد.تا شرایط شما را بررسی کند.و بعد از جلسه مشاوره جراحی مورد نظر را به شما پیشنهاد دهد.
به این مقاله امتیاز دهید

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *