بهترین جراح بینی گوشتی تهران قالب غضروفی هرم بینی را به میزان نیاز تقویت می کند و پایه غضروفی مناسبی برای آن گذاشته می شود،که بینی در آینده دچار افتادگی نشود. در عین حال سایز بینی نسبت به قبل کوچکتر شده و هماهنگی آن با سایر اجزای صورت بهتر خواهد شد.

به یاد داشته باشید که بینی های گوشتی زمان جا افتادن طولانی تری را نیاز دارند. وبهترین جراح بینی گوشتی تهران باید به خوبی در ارتباط با فرم بینی پس از جراحی بینی گوشتی با بیماران صحبت کند و دید واقع گرایانه ای به آن ها بدهد.

همچنین متقاضیانی که بینی گوشتی دارند باید بدانند که انجام جراحی بینی گوشتی به نسبت بینی استخوانی کمی سخت است و باید در انتخاب جراح بینی دقت بیشتری داشته باشند.

افرادی که بینی گوشتی دارند درمورد نتیجه جراحی بینی گوشتی نظرات منفی بسیاری شنیده اند و به نسبت دیگر افراد نگرانی بیشتری درباره ی نتیجه جراحی زیبایی بینی گوشتی دارند.

انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی تهران یکی از مهم ترین اقدامات برای کسانی که قصد جراحی بینی زیبایی دارند، می باشد. بینی گوشتی بینی با پوستی ضخیم و استخوان و غضروف ضعیفی می باشد.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی تهران

یکی از مهمترین ویژگی ها در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی تهران ،دارا بودن مهارت و تجربه کافی جراح می باشد. بهترین جراح بینی گوشتی تهران باید به صورت کامل اقدامات لازم قبل و بعد از انجام جراحی بینی گوشتی را که مهمترین وظیفه های جراح بینی است را برای بیمار بازگو کند.

همچنین انجام جراحی های  زیاد موجب کسب تجربه و مهارت پزشک می شود و می توان با توجه به این موضوع بهترین جراح بینی گوشتی تهران را انتخاب کنید.

بهترین جراح بینی گوشتی تهران باید بتواند بیماران را از نتایج جراحی اش راضی نگه دارد. همچنین برای انتخاب جراح بینی فرد باید نمونه کار های پیشین جراح بینی را ببینید.وجراح بینی باید بتواند به بیمارش  در رابطه با  مراحل جراحی بینی توضیحات کاملی بدهد.

اگر جراح خوب بینی گوشتی انتخاب نکنیم چه می شود ؟

در همه جراحی ها چه درمانی و چه زیبایی به دلیل تغییراتی که در ساختار بدن ایجاد می شود، بعد از جراحی عوارضی مشاهده می کنید  که اغلب موقتی هستند. اما برخی از عوارض تا سال ها و یا حتی تا پایان عمر همراه فرد هستند. در جراحی بینی نیز اگر این جراحی به خوبی انجام نشود در کنار عوارض موقتی مانند تورم و کبودی که به مررور خوب می شوند ممکن است عوارض دیگری نیز در فرد ایجاد شود.

مهمترین این عوارض، کاهش حس بویایی و  اختلال در تنفس و یکسان نبودن پره های بینی و افتادگی نوک بینی به دلیل برداشتن غضروف زیاد است. مهارت دکتر در کاهش این عوارض کمک کننده خواهد بود.

جراحی و معاینه بینی گوشتی چگونه می باشد؟

در معاینه بینی گوشتی بهترین جراح بینی گوشتی تهران تمامی سوابق بیماری و مصرف دارویی بیمار پرسیده می شود و جراح بینی آزمایشاتی را برای فرد می نویسد.

جراح بینی در روز جراحی بینی گوشتی یکی از روش های جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته را انتخاب می کند.

امروزه اکثر جراحان بینی به دلیل ویژگی های جراحی بینی باز، از این روش برای جراحی رینوپلاستی استفاده می کنند.

در حین جراحی بینی ، جراح بینی تمامی انتظارات بیمار را در نظر می گیرد و با حفظ عملکرد بینی تغییرات مورد نیاز را اعمال می کند.

جراح بینی عروسکی در تهران

جراح بینی عروسکی در تهران باید مهارت بسیار بالایی داشته باشد ودر گالری سایت جراح می توانید نمونه کارهای جراحی بینی  فانتزی را مشاهده نمایید، افرادی که متقاضی این نوع از جراحی هستند باید توجه نمایند که بعد از جراحی فرم بینی متناسب با سایر اجزای دیگر صورت آن ها باشد در این صورت است که می توانند از نتیجه جراحی بین خود راضی باشند.

در جراحی بینی فانتزی بینی بسیار نازک می شود و نسبت به حالت طبیعی قوس بیشتری در این نوع از بینی ها داده می شود، بنابرین

جراح بینی عروسکی در تهران برای ایجاد این تغییرات باید ظرافت و مهارت بیشتری را بکار بگیرد به همین علت است که متقاضیان انجام این جراحی باید در انتخاب جراح بینی خود دقت نمایند .

ممکن است بعد از جراحی فانتزی به علت کوچک کردن و سربالا کردن بینی مشکلات تنفسی ایجاد می شود، در صورتی که در انتخاب جراح بینی دقت شود احتمال بروز این عارضه بسیار کاهش پیدا می کند

البته به این نکته توجه داشته باشید در هر نوع بینی امکان جراحی فانتزی بینی وجود ندارد، در بینی هایی از نوع گوشتی که ظاهر پهنی دارند و دارای غضروف های ضعیفی هستند نمی توان فرم فانتزی و عروسکی در بینی ایجاد کرد بنابرین به هیچ عنوان برای انجام این جراحی انتظارات نابه جا نداشته باشید.

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران باید اطلاعات لازم را در زمینه جراحی به بیماربدهد.نتیجه جراحی بینی برای بیشتر مراجعین نتیجه رضایت بخشی دارد.

به دلیل ویژگی های بینی استخوانی، جراحی آن ها ساده تر از جراحی بینی گوشتی می باشد ؛ تنها مشکلی که ممکن است جراح بینی، را در جراحی بینی استخوانی با چالش رو به رو کند وجود پوست نازک آن ها می باشد، زیرا پوست نازک ریزترین ایرادات را نشان می دهد، از این رو جراحان بینی باید در انجام جراحی بینی استخوانی بسیار دقت کنند.

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیرگذار می باشد. جراح بینی لازم است پیش از عمل بینی، به بررسی کامل بینی پرداخته و بهترین تکنیک را برای جراحی بینی انتخاب کند به طوری که بینی فرد با سایر اجزای صورتش متناسب باشد و زیبایی او را دوچندان کند. همچنین جراحی بینی استخوانی با جراحی بینی گوشتی متفاوت است.

جراحی بینی استخوانی معمولا بهترین نتایج را برای بیمار در بر دارد.تقریبا همه ما شنیده ایم که عمل جراحی بینی برای بینی های استخوانی بدون مشکل انجام می شود.بینی که دارای قوز استخوانی و نیز غضروف محکمی است بینی استخوانی یا غضروفی نامیده  می‌شود.

قوزروی بینی  به دلایل مختلفی ایجاد می شود که مهمترین آنها ارثی می باشد و یا در صورت شکستگی ها ایجاد می شوند.البته رشد بیش از حد غضروف و استخوان بینی نیز برآمدگی یا قوز بینی را ایجاد می کند.

توصیه بهترین جراح بینی گوشتی در کاهش ورم بینی بعد از جراحی

تورم بعد از جراحی بینی طبیعی است، همچنین ممکن است همراه با تورم شدید یا خفیف کبودی در اطراف چشم و زیر گونه ها نیزدیده شود، این کبودی و تورم موقت است و با رعایت موارد دیگری نیز قابل درمان است .

به یاد داشته باشید که با سپری کردن دوره ی نقاهت بعد از جراحی بینی، میزان قابل توجهی از تورم کاهش می یابد.

البته اندازه ی کبودی و تورم به تغییراتی که جراح حین جراحی بر روی بینی انجام داده است بستگی دارد  همچنین جنس پوست و استخوان های صورت نیز در شدت کبودی و تورم ناشی از جراحی بینی تاثیر گذار است.به صورت کلی توصیه می شود که موارد ساده ای را برای از بین بردن تورم بعد ازجراحی  رعایت نمایید:

  1. پمادهای آنتی بیوتیک و نیز پمادهای ضد التهاب می تواند به شما در کاهش تورم کمک نمایدو همچنین جای بخیه ها را نیز سریعتر بهبود دهد .
  2. بعد از اینکه گچ روی بینی را برداشتید مقدار زیادی ورم خواهید داشت، نگران نباشید این تورم طبیعی است و بعد از حدود یک یا دو هفته کاهش می یابد.
  3. از آسیب و یا ضربه زدن به بینی خودداری کنید تا فرم بینی شما تغییر نکند.

نتیجه جراحی در بینی های گوشتی

به طورکلی مهمترین عامل محدود کننده در جراحی بینی پوست است. در حقیقت پوست خط قرمز در جراحی بینی محسوب می شود. به جز موارد اندکی پوست بینی نباید دستکاری شود. در گذشته برخی جراحان برای نازک کردن پوست از زیر آن را تراشیده و نازک میکردند. این کار نتایج بدی همچون فرو رفتگی در پوست و یا حتی به از بین رفتن یا نکروز قسمتی از آن می انجامید.

در جراحی های نوین بینی های گوشتی فرم دادن به بینی با افزایش استحکام به اسکلت غضروفی هدف اصلی است. با این کار نوک بینی باریک تر شده و افتادگی آن هم اصلاح می گردد. اگرچه بافت چندانی از بینی برداشته نشده و حتی به آن اضافه می شود، ولی بینی شکیل تر و کوچکتر به نظر می رسد.

نکات ضروری در رابطه با جراحی بینی گوشتی

افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، باید از نتیجه جراحی زیبایی بینی انتظار واقع بینانه و منطقی داشته باشند، چرا که به دلیل ویژگی هایی که این بینی ها دارند، نمی توان آن ها را خیلی کوچک یا ظریف کرد.

غالبا می بینیم افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، از اسکلت درشتی در صورت خود برخوردارند و اجزای چهره آن ها معمولا درشت است، لذا با ایجاد اصلاحات لازم و بهبود نسبی در ظاهر این نوع از بینی ها، می توان تا حدود زیادی فرم متناسبی به چهره این دسته از افراد بخشید.

عوارض جراحی بینی گوشتی چیست؟

  • در صورتی که جراح به تکنیک های جراحی بینی گوشتی مسلط نباشد، مشکلات زیر برای بیمار به وجود خواهد آمد:
  • کوچک شدن بیش از حد بینی و غیر طبیعی شدن آن
  • کوچک شدن بیش از حد نوک بینی و عدم هماهنگی با سایر اجزای صورت
  • به وجود آمدن گوشت اضافه بعد ا عمل بینی گوشتی به دلیل عدم رعایت تکنیک های صحیح
  • کج شدن بینی
  • افتاده شدن نوک بینی بعد از مدتی
  • فرورفتگی های روی بینی
به این مقاله امتیاز دهید

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *