جراح بینی گوشتی در تهران می تواند در نتیجه جراحی بینی بسیارتاثیرگذارباشد. انتخاب جراح بینی ازمسائلی است که فرد باید قبل ازجراحی بینی درمورد آن تحقیقات لازم را انجام دهد تا بتواند با آگاهی لازم بهترین جراح بینی گوشتی درتهران را پیدا کند زیرا جراح بینی با تجربه می تواند مشکلاتی مانند قوز بینی، افتادگی نوک بینی و انحراف تیغه بینی وغیره را با این جراحی رفع می کند.

معیارهای لازم برای انتخاب یک جراح بینی گوشتی در تهران

 • جراح بینی گوشتی در تهران با وجدان بوده و سلامت فرد برای او در اولویت می باشد.
 • از قدرت تصور بالایی برخوردار بوده و قادرباشد  بهترین فرم بینی را متناسب با سایر اجزای صورت برای فرد در نظر بگیرد.
 • علاوه بر اصول ریاضی از اصول زیبایی شناسی نیز آگاهی دارد.
 • خوش برخورد است، خوش برخورد بودن جراح بینی باعث ایجاد احساس راحتی بین جراح بینی و بیمار خواهد شد  و از استرس بیمارتا حد بسیار زیادی می کاهد.
 • صبور بوده و تمامی مراحل عمل بینی را برای بیمار توضیح داده و آزمایشات لازم را برای او تجویز می کند.
 • سوابق قابل قبول و میزان تحصیلات مرتبط در زمینه جراحی بینی دارد.
 • اگر بیمار از نظر روحی و فیزیکی شرایط مناسب عمل زیبایی بینی را نداشته باشد، عمل بینی را برای او انجام نمی دهد.
 • در صورتی که بیمار توقعات غیرمنطقی از عمل بینی داشته باشد، با او صحبت کرده و سعی در متقاعد کردن او می نماید و چنانچه بیمار متقاعد نشود از انجام عمل جراحی بینی او خودداری می کند.
 • وقت لازم را جهت مشاوره با فرد اختصاص داده و در مورد انتظارات او و بیماری ها و داروهای مصرفی توسط بیمار، سوال لازم را می پرسد.

چگونه بهترین متخصص جراح بینی گوشتی در تهران را انتخاب کنیم؟

از آنجایی که بینی یکی از نقاط بسیار حساس بدن ما انسان ها می باشد به همین خاطر نیاز است که برای جراحی کردن بینی بهترین متخصص را انتخاب کنید که از تجربه و تخصص بسیار بالایی برخوردار بوده و تاکنون عمل های جراحی بینی بسیار زیاد و موفقیت آمیزی داشته که مشتری و بیماران از این بسیار راضی بوده اند به همین دلیل تجربه و تخصص و رضایت مشتریان اصل مهمی است که باید در این حرفه ای و در این خدمات پزشکی به خوبی اجرا و ارائه شود.

ممکن است شما هم از کسانی باشید  که می خواهید به صورت تخصصی و توسط بهترین متخصص بینی تان را جراحی کنید برای این کار باید به دقت بهترین جراح بینی را انتخاب کنید  تا با خیال راحت بتوانید تمامی عیب ها و ایرادات بینی را برطرف کرده و همچنین رضایت کامل را از کار ایشان در بینی خود احساس کنید.

جراح بینی گوشتی خوب در تهران کیست

در چند سال اخیر افراد زیادی قصد انجام جراحی بینی را دارند امروزه به طور چشمگیری جراحی بینی گوشتی در بین افراد افزایش یافته است  و افرادی زیادی  برای این نوع جراحی به جراح بینی گوشتی در تهران  مراجعه می کنند.

انتخاب جراح بینی گوشتی خوب در تهران  برای بیشتر افراد آسان نیست . زیرا برخی ازپزشکان درجلسات مشاوره  خود به مراجعه کنندگان خود وعده جراحی خوب را می‌دهند. با این وجود بعد ازجراحی  بیماراز جراحی بینی خود حس رضایت نمی کند و شاید مجبور شوند چندین عمل برای بهبودی بینی او انجام دهند

شما باید درانتخاب جراح بینی گوشتی خوب در تهران به این نکته توجه کنید که جراح شما  چه میزان تجربه ، مهارت ،سابق جراحی دارد سپس جراح بینی مورد نظر را انتخاب کنید همچنین شما می توانید با دیدن نمونه کارهای جراح مورد نظر جراح بینی گوشتی در تهران را انتخاب کنید.

اگر جراح خوب بینی گوشتی خوب انتخاب نکنیم چه می شود ؟

در همه جراحی ها چه درمانی و چه زیبایی به دلیل تغییراتی که در ساختار بدن ایجاد می شود ، عوارضی مشاهده می شود که اغلب موقتی هستند . اما برخی از عوارض تا سال ها و یا حتی ممکن است  تا پایان عمر همراه فرد باشد . در جراحی بینی نیز اگر این جراحی به خوبی انجام نشود در کنارعوارض موقتی مانند تورم و کبودی که به مررور خوب می شوند ممکن است عوارض دیگری نیز در فرد ایجاد شود.

مهمترین این عوارض در صورتی که جراح باتجربه ای را انتخاب نکنید شامل  ، کاهش حس بویایی و  اختلال در تنفس و یکسان نبودن پره های بینی و افتادگی نوک بینی به دلیل برداشتن غضروف زیاد است. مهارت دکتر در کاهش این عوارض کمک کننده خواهد بود.

در انتخاب بهترین دکتر جراح بینی در تهران به این نکات توجه کنید

 • به طور کلی جراحی بینی عمل اورژانسی محسوب نمی شودو فرد زمان کافی برای تحقیق و انتخاب بهترین دکتر عمل بینی را برای شما خواهد داشت.
 • برای انتخاب بهترین دکترعمل بینی در تهران به مطب او مراجعه کنید وبا مراجعین قبلی او صحبت کنید و میزان رضایت‌مندی آن ها را بسنجید.
 • با بهترین دکتر جراح بینی در تهران در جلسه مشاوره  در باره انتظارتان از نتیجه جراحی صحبت کنید.
 • بهترین دکتر جراح بینی در تهران یک آلبوم از جراحی های قبلی خود دارد، از ایشان بخواهید که آن را به شما نشان دهد.

در صورتی که قصد جراحی بینی فانتزی یا جراحی بینی طبیعی دارید حتما در این باره با بهترین دکتر عمل  بینی در تهران صحبت های لازم را انجام داده  تا او راهنمایی های مورد نیاز را به شما ارائه دهد.

مشخصات ظاهری بینی های گوشتی

بعضی مشخصات ظاهری بینی های گوشتی برای عمل بینی عبارتند از:

 • یکی از ویژگی های ظاهری  بینی گوشتی  پوست ضخیم و چرب نوک بینی است.
 • غضروف پهن و بزرگ در جلوی بینی از دیگر ویژگی های ظاهری بینی گوشتی است.
 • بافت همبند درقسمت  زیرپوست بینی نیز از ویژگی بینی گوشتی است.
 • غضروف های بزرگ و قطور پایینیِ کناری بینی می تواند از مشخصات ظاهری بینی گوشتی در نظر گرفت.ن داشته باشید‌.

آیا  عمل بینی گوشتی سخت است ؟

در مورد عمل بینی در انواع بینی های گوشتی باید گفت که ضخامت و کیفیت پوست یکی از عوامل تعیین کننده ی نتیجه ی نهایی عمل بینی گوشتی است.

و همچنین یکی از مواردی است که به سختی می توان پیش بینی کرد نتیجه جراحی است . در عمل  بینی گوشتی  بیشترین کاری که پزشک شما انجام می دهد تغییر شکل غضروف و استخوان بینی است که اسکلت بندی بینی را می سازد.ما به روش های مختلف غضروف و استخوان بینی را تغییر می دهیم تا به حالت مورد نظر برسیم.

طول دوره ی بهبود  درجراحی بینی گوشتی چندین  ماه طول خواهد کشید . به همین علت شما نتیجه ی نهایی آن را تا هفته ها و یا ماه ها پس از عمل بینی گوشتی نمی بینید زیرا پوست و بافت نرم متورم است.

کاندیدای مناسب جراحی بینی گوشتی

بهترین و مناسب ترین کاندیدا برای جراحی زیبایی بینی افرادی هستند که از نظر سلامت جسمانی و روحی در سلامت کامل باشند  این افراد می توانند دوران نقاهت خود را بعد از جراحی زیبایی بینی به خوبی سپری کنند .

افرادی که دارای بینی های گوشتی می باشند معمولا در انجام جراحی زیبایی بینی کمی مردد هستند . بینی های استخوانی نسبت به بینی های گوشتی ازموفقیت بیشتری برخوردار می باشد . در بینی های گوشتی به دلیل پوست ضخیم آن ها جزئیات جراحی به خوبی نشان داده نمی شود به همین دلیل جراح بینی در حین جراحی بینی های گوشتی باید از مهارت بالایی دراین زمینه برخوردار باشند .

نتیجه جراحی بینی گوشتی

در صورتی که جراح در حین جراحی به خوبی تغییرات لازم را با دقت و مهارت بالایی دز بینی فرد ایجاد نماید می توان بهترین نتایج را از این جراحی دریافت کرد ، لازم به ذکر است که نمی توان از جراحی بینی گوشتی فرم فانتزی یا عروسکی انتظار داشت ، زیرا برای ایجاد یک فرم فانتزی یا عروسکی در بینی لازم است که بینی بیش از حد کوچک شود و نوک بینی حالت سربالایی داشته باشد.

در صورتی که امکان کوچک کردن بیش از حد بینی در بینی های گوشتی به هیچ عنوان وجود ندارد زیرا این نوع از بینی ها غضروف ضعیفی دارند همچنین برای اینکه بینی یک فرم فانتزی یا عروسکی پیدا کند باید سوراخ های بینی کوچک و سربالا شود ، در صورتی که در اکثر موارد نوک بینی های گوشتی ، بسیار بزرگ و گوش آلود می باشد که امکان کوچک کردن بیش از حد سوراخ های بینی وجود ندارد .

نکات مهم بعد از  عمل جراحی بینی

در چهار ساعت اول نباید چیزی میل کنید اما به تدریج می توانید با نوشیدن مقداری آب شروع کرده و سپس غذاهای نرم مصرف نمایید. از روز دوم می توانید هر چه خواستید اعم از غذاهای جویدنی را میل کنید.

 • بعد از عمل بهتر است حدالمقدور از دراز کشیدن بی مورد که باعث ورم بینی می شود، اجتناب کنید.
 • بعد از روز سوم انجام دادن کارهای سبک بلامانع می باشد.
 • انجام ورزش هایی مانند شنا تا 4 هفته ممنوع است اما ورزش هایی که در آن ها احتمال تصادف وجود دارد تا 4 ماه ممنوع می باشد.
 • تا 6 هفته از عینک استفاده نکنید یا به صورتی استفاده شود که وزن آن روی بینی قرار نگیرد. افرادی که عینک طبی دارند می توانند در این مدت از لنز استفاده نماید.
به این مقاله امتیاز دهید

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *