دکتر بینی خوب در تهران  علاوه بر مهارت و تخصص‌های لازم باید به هنگام مشاوره بدون در نظر گرفتن منافع خود بتواند به‌خوبی مشاوره دهد و یک دیدگاه کلی از نتایج به فرد متقاضی بدهد تا به‌خوبی بتواند تصمیم‌گیری کند.پس دقت داشته باشید برای رسیدن به نتیجه دلخواه جراحی عمل بینی خود را به جراحی بسپارید که از موفقیت نتیجه خیالتان راحت باشد.

روش انتخاب دکتر بینی خوب در تهران

اولین مرحله سرچ کردندکتر بینی خوب در تهران در موتورهای جستجو است که لیستی از جراحان بینی نمایش داده می شود.

افراد می توانند با مراجعه به سایت جراح بینی و رفتن به گالری تصاویر یا صفحه اینستاگرام نمونه کارهای قبل و بعد از عمل بینی جراح بینی را مشاهده نمایند.
با مراجعه به سایت جراح مورد نظر  می توانند در مورد تخصص و تجربه و میزان مهارت و غیره جراح بینی اطلاعات کسب نماید.

بعد از این مراحل فرد می تواند با مراجعه حضوری به مطب با جراح بینی مشاوره داشته باشد و در مورد انتظار خود از انجام جراحی بینی صحبت کند و جراح بینی با توجه به نوع و ساختار بینی یک دیدگاه کلی از عمل زیبایی بینی به فرد خواهد داد تا فرد بتواند برای انجام عمل بینی خود تصمیم گیری نماید.

فرد می تواند با بیمارانی که در مطب حضور دارند صحبت کند و میزان رضایتشان را از انجام جراحی زیبایی بینی جویا شود.

درانتخاب دکتر بینی خوب در تهران چه معیارهایی را در نظربگیریم

 • یکی از معیارهایی که درانتخاب دکتر بینی خوب در تهران باید در نظر بگیرد این است که پزشک در مورد بینی شما اطلاعات وآگاهی لازم را بدهد تا یک انتخاب آگاهانه داشته باشید.
 • بهتراست به هنگام مراجعه به پزشک برای جراحی نمونه کارهای پزشکتان را ببینید تا با کارکرد پزشک آشنا شوید و مهارت پزشک را در نظر بگیرید و به‌درستی تصمیم بگیرید.
 • بهتر است یک لیست از پزشکان مطرح و باتجربه در این زمینه تهیه کنید و به آن‌ها مراجعه کنید این کار باعث می‌شود شما راحت ‌تر بتوانید بهترین جراح بینی در شهری که زندگی می‌کنید وهمین طور دکتر بینی خوب در تهران را پیدا کنید.
 • -داشتن تخصص ودانش لازم درزمینه جراحی زیبایی بینی یکی دیگراز معیار های انتخاب دکتر بینی خوب در تهران است.

یک جراح بینی خوب با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارد بعد از بررسی پوست، استخوان بندی و غضروف بینی شما تکنیک مورد نظر خود را برای جراحی انتخاب می نماید تا بهترین جراحی را برای شما انجام دهد.

دکتر بینی خوب در تهران

هدف از انجام جراحی بینی چیست

جراحی بینی با سه هدف برای بیشتر افراد انجام می شود:

 • جراحی زیبایی بینی: این جراحی تنها با هدف اصلاح ایرادات ظاهری بینی چون قوز و برآمدگی، افتادگی و بزرگ بودن بینی انجام می شود.
 • جراحی درمانی بینی: این نوع جراحی بیشتر به منظور برطرف کردن ایرادات عملکردی بینی چون پولیپ، سینوزیت و انحراف بینی، جراحی درمانی بینی انجام می شود.
 • جراحی ترمیمی بینی: جراحی ترمیمی زمانی انجام می شود که افراد از نتیجه جراحی بینی اولیه خود راضی نباشند یا بینی بعد از جراحی دچار عوارضی چون مشکلات تنفسی شده باشند، ومجبور به انجام جراحی بینی ترمیمی شوند. این جراحی به مراتب پیچیده تر از جراحی بینی اولیه می باشد بنابراین هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

نکته قابل توجه در جراحی بینی ترمیمی این است که برای انجام این جراحی باید حداقل یکسال از جراحی بینی اولیه گذشته باشد تا تورم بینی کاهش یابد و ایرادات بینی به طور کامل قابل تشخیص باشد

قبل از جراحی بینی این نکات را درنظر بگیرید

 • ابتدا درباره جراحان بینی که در نزدیکی محل زندگی تان فعالیت می کنند تحقیق کنید.
 • به مطب یا کلینیک های زیبایی رفته و از نزدیک نمونه کار های پزشک مورد نظر خود را مشاهده کنید.
 • از دستیاران آن ها اطلاعات لازم را به دست آورید.
 • با بیماران آن ها درمطب صحبت کنید.
 • پس از انتخاب با وی یک جلسه مشاوره داشته باشید.
 • در جلسه مشاوره از جراح بینی بخواهید اطلاعات لازم در رابطه با جراحی بینی در اختیار شما قرار دهد.
 • هدف تان از جراحی بینی را برای وی شرح دهید و از او بخواهید بهترین روش را برای شما انتخاب کند.

بهترین جراح ترمیم بینی درتهران

اهمیت انتخاب دکتر جراح بینی خوب در تهران

انتخاب دکتر جراح بینی خوب در تهران برای تمامی متقاضیان جراح بینی کار دشواری است زیرا امروزه جراحان بسیار زیادی در زمینه جراحی بینی فعالیت می کنند و همین امر منجربه دشواری بهترین جراح بینی می شود .

دقت داشته باشید که هر جراح بینی سبک منحصر به فرد خود را دارد به طور مثال برخی از جراحان بینی با جراحی بینی فانتزی موافق نیستند و بیماری که بینی فانتزی بخواهد را پذیرش نمی کنند .

بنابراین در انتخاب دکتر جراح بینی خوب در تهران بسیار دقت کنید تا جراحی بینی را انتخاب کنید که وجدان کاری و صداقت داشته باشد تا منفعت خود را در نظر نگیرد و هرچه به صلاح بیمار است را به او بگوید.

انتخاب یک جراح بینی خوب منجربه کسب یک نتیجه ایده آل از جراحی بینی می شود و بیمار پس از رینوپلاستی هیچ گونه نارضایتی نخواهد داشت.

مهم ترین دلیل افراد برای انجام جراحی زیبایی بینی، بهبود فرم ظاهری بینی می باشد به همین دلیل جراح بینی باید بتواند به خوبی بینی را فرم دهد.

برای فرم دهی بینی، بیمار و جراح بینی باید به طور دقیق با یکدیگر صحبت کنند.

جراح بینی با توجه به نوع بینی بیمار بهترین فرم برای بینی را پیشنهاد می دهد و بیمار نیز با توجه به سلیقه شخصی خود، فرم ایده آل خود را به جراح بینی می گوید در نتیجه جراح بینی تصمیم میگیرد که فرم بینی باید چگونه باشد تا فرد نیز از نتیجه جراحی بینی راضی باشد.

نکاتی که درانتخاب دکتر جراح بینی در تهران باید توجه کنید

در انتخاب دکتر جراح بینی در تهران به این نکته توجه کنید که برای جراحی بینی بهتر است جراحی را انتخاب کنید که در شهر خود شما باشد تا حمل و نقل برای شما آسان تر شده باشد ولی این موضوع را نیز در نظر بگیرید که اگر جراح بینی مهارت و تجربه ی لازم را نداشته باشد عوارض زیادی برای شما به دنبال خواهد داشت.

بنابراین در انتخاب دکتر جراح بینی در تهران  به این نکته توجه کنید که در صورتی که جراحی بینی به درستی انجام نشود بعد از گذشت مدتی شما باید عمل ترمیمی بینی را انجام دهید که این عمل ترمیمی هزینه بالاتر برای شما خواهد داشت و عوارض آن نسبت به جراحی اولیه بیشتر خواهد بود . بنابراین قبل از انجام جراحی بینی در انتخاب جراح بینی دقت لازم را داشته باشید تا بعد از جراحی دچار مشکل و عوارض بعد از عمل نشوید.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

دریافت نتایج مطلوب از جراحی زیبایی بینی، نیازمند رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از عمل زیبایی بینی می باشد ؛ جراح بينی، در رابطه با این نکات به طور مفصل به بیماران توضیح خواهند داد ؛ در اینجا به برخی از مهم ترین نکات دوران نقاهت جراحی زیبایی بینی اشاره شده است.

 • افرادی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند، تا مدتی نمی توانند از عینک آفتابی و طبی استفاده کنند ؛ اما لازم به ذکر است که استفاده از لنزهای تماسی ایرادی ندارد.
 • استفاده از لباس های آزاد و دکمه دار در دوران نقاهت جراحی زیبایی بینی، از وارد شدن فشار به بینی جلوگیری می کند.
 • کسانی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند، باید تا مدتی با دهان باز عطسه و سرفه کنند و همچنین باید از فین کردن نیز خودداری کنند ؛ چرا که فین کردن سبب شروع خونریزی در بیماران می شود.
 • کسانی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند، باید در دوران نقاهت آن از رانندگی کردن خودداری کنند.

دکتربینی خوب در تهران چه خصوصیاتی دارد

از خصوصیات مهم  دکتربینی خوب تبحر ،تجربه و دانش کافی پزشک  می باشد. جراح  بینی با  دانش و مهارتی که دراین زمینه کسب کرده است و با توجه به پوست و استخوان بندی بیمار بهترین جراحی را برای بیمارش انجام می دهد تا بهترین نتیجه رااز این جراحی بدست آورد.

دکتر بینی قبل ازهراقدامی یک جلسه مشاوره با بیمارخود خواهد داشت شرایط و تنفس بیماررا در این جلسه مورد معاینه قرار می دهد ودرمورد نحوه عمل و نتیجه حاصل از این عمل در جلسه مشاوره  توضیحات لازم را به شما بدهد .تا بیمار یک تصمیم درست در این زمینه داشته باشد.

برخی دیگراز ویژگی های بهترین جراح بینی

 • از آخرین علم روز دنیا در جراحی بینی بهره ببرد.
 • میزان رضایت بیماران بعد از جراحی بینی بسیار زیاد باشد
 • دکتر با صبر و حوصله به تمامی سوالاتی که برای بیمار پیش می آید پاسخ گو باشد و تمام ابهامات را برطرف نماید.
 • در خصوص تاریخچه ی پزشکی از کاندید جراحی بینی سوالاتی را بپرسد و پاسخ های صادقانه دریافت کند.
به این مقاله امتیاز دهید

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *