بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران  نقش مهمی در نتیجه جراحی دارد یکی از دغدغه هایی که همواره خانمها برای جراحی سینه خود دارند، انتخاب یک جراح سینه خوب است. زیرا جراحی که انتخاب می کنند باید تمام خواسته ها و نیازهای آنها را در رابطه با جراحی سینه برطرف کند.

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران باید با آناتومی بدن بیمار آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند با توجه به شرایط بیمار و خواسته های وی تمام ایرادات مشکلات و نمای ظاهرسینه آنها ها را رفع کند.

داشتن تجربه کافی و مهارت لازم ازدیگرمواردی است که باید هنگام انتخاب بهترین جراح سینه به آن دقت کنید. یک جراح سینه با تجربه با دانش و مهارت بالایی که دارد سعی می کند انواع جراحی های پستان را بدون ایجاد عوارضی انجام دهد.

الویت قرار دادن سلامتی بیمار و مشخص کردن هدف از جراحی از دیگر خصوصیات یک جراح سینه خوب محسوب می شود.

یک جراح سینه خوب باید دریک جلسه مشاوره  تمام صحبت ها، خواسته ها و نیازهای بیماررا با دقت گوش دهد و به تمام سوالاتش با صبرو حوصله در این زمینه  پاسخ دهد. همچنین باید بیمار را از تمام عوارض احتمالی ناشی از جراحی قبل از عمل آگاه کند.

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران  چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

برای کسب نتایج مطلوب از جراحی زیبایی سینه باید جراحی سینه توسط فوق تخصص پلاستیک انجام شود تا عوارض و خطرات احتمالی ناشی از عمل جراحی سینه را به حداقل ممکن برساند.

بهترین جراح پلاستیک سینه باید هدف فرد را از انجام جراحی زیبایی سینه مورد بررسی قرار دهد و یک دیدگاه کلی از  نتیجه جراحی سینه به فرد می دهد تا فرد بتواند راجع به انجام آن تصمیم گیری نماید. بهترین جراح باید جراحی سینه را متناسب با بدن هر فرد انجام دهد و بهترین شیوه را برای هر فرد انتخاب نماید.

جراح سینه با تجربه قبل از اقدام به عمل جراحی سینه فرد متقاضی را در مورد سابقه مصرف دارو خاص یا داشتن بیماری خاص مورد بررسی قرار می دهد. و برای دستیابی به نتایج مطلوب تر و داشتن جراحی سینه ایمن توصیه های لازم را به فرد خواهد داشت.

جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه جزء عمل های زیبایی است که امروزه در بین خانم ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. با استفاده از انواع عمل های زیبایی سینه می توان شکل و فرم سینه را شکل دلخواه البته با صلاح دید فوق تخصص جراحی زیبایی سینه تغییر داد.

روش ها و تکنیک های بسیاری در جراحی سینه بکار برده می شود. اما در برخی موارد بسته به شرایط، نیاز و خواسته بیمار ممکن است بیش از یک نوع تکنیک جراحی به کار برده شود. به طور کلی این جراحی ها شامل:

 • جراحی بزرگ کردن سینه ( پروتز سینه )
 • کوچک کردن سینه ( ماموپلاستی )
 • بالا کشیدن سینه ( لیفت سینه یا ماستوپکسی )
 • برداشتن و ترمیم پروتزهای کار گذاشته شده
 • جراحی های بازسازی و ترمیمی سینه در بیماران مبتلا به سرطان سینه

جراحی پلاستیک سینه

جراحی پلاستیک سینه برای بازسازی شکل و اندازه و حالت سینه ها می باشد که برحسب سلیقه خود افراد اندازه های مختلفی را برای سینه خود در نظر گرفته و انتخاب می کنند.

پس از جراحی سینه معمولا افرادی که دارای سینه افتاده می باشند به طور حیرت انگیزی تغییر خواهند کرد و زیباتر می شوند.

انواع جراحی پلاستیک سینه

 • جراحی کوچک کردن سینه : برای افرادی که سینه هایی بزرگی دارند و مشکلاتی چون گردن درد، کمر درد و درد در قفسه سینه دارند مناسب است .
 • بزرگ کردن سینه : که رایج ترین روش آن استفاده از پروتز سینه است.
 • جراحی ترمیم یا بازسازی سینه : برای افرادی که بافت سینه بر اثرحادثه یا درمان بیماری هایی چون سرطان سینه از بین رفته یا دچار تغییر شده مناسب است.

عوارض احتمالی پس از جراحی پلاستیک سینه

طی جراحی پلاستیک سینه، چنانچه بیمار به هیچ گونه بیماری زمینه ای مبتلا نباشد عوارض خاصی برای  فرد  اتفاق نمی افتد. عوارض احتمالی جراحی پلاستیک سینه  بیشتر می شود.

 • داشتن ظاهر ناخوشایند در محل برش
 • احتمال خونریزی
 • بروز عفونت در محل جراحی
 • جابجایی پروتز که اصلاح پذیر است.

تغییرات موقتی یا دائمی در حس نوک سینه که امروزه میزان این عارضه بسیار کاهش یافته است.

در صورتی که پس از عمل با علائمی مانند تنگی نفس، درد قفسه سینه و ضربان نامنظم قلب مواجه شدید بلافاصله به پزشک تان مراجعه فرمایید.

در صورتی که پس از عمل با علائمی مانند تنگی نفس، درد قفسه سینه و ضربان نامنظم قلب مواجه شدید بلافاصله به پزشک تان مراجعه فرمایید.

جراحی پلاستیک سینه به چه افرادی توصیه نمی شود

 • افردی که  دارای سینه هایی با  اندازه ی خوبی هستند این جراحی پیشنهاد نمی شود
 • جراحی سینه برای افرادی که به دلیل مشکلات روحی و یا خانوادگی می‌خواهند این جراحی را انجام دهند مناسب نیست.
 • جراحی سینه برای افرادی که به اصرارافراد دیگری  مانند همسر، دوست می‌خواهند این جراحی سینه انجام دهند مناسب نسیت.

جراحی سینه مناسب من کدام است؟

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران به شما توضیح می دهد که عمل های جراحی سینه متفاوت هستند و هر بیمار با توجه به جنسیت و نیازی که دارد به یکی از جراحی های سینه ممکن است نیاز داشته باشد. به طور مثال  کسانی که سینه های بزرگی دارند عمل جراحی ای انجام می دهند  که موجب به کوچک کردن سینه های آن ها شود و برایشان مناسب است .

وهمچنین آنها می توانند عمل جراحی سینه را همزمان با لیفت سینه نیز انجام دهند.وهمچنین افرادی که سینه های کوچکی دارند یا سینه های آن ها دراثرحادثه یا سرطان سینه آسیب دیده است برای این جراحی مناسب هستند

در عوض افرادی که سینه های کوچکی را دارا میباشند و یا سینه های آن ها به علت سرطان سینه یا حوادث آسیب دیده است می توانند عمل سینه ای را انجام دهند که عیوب سینه  آن ها را رفع کند.

ودر آخر بهترین جراح  پروتز سینه، قبل از اینکه اقدام به عمل کند باید، اطلاعات لازم و مورد نیاز درباره انجام این عمل ، مراقبت های قبل و پس از جراحی و عوارض احتمالی جراحی را به طور کامل در اختیار بیمارقراردهد.تا بیمار تصیم درستی برای جراحی بگیرد.

نحوه انتخاب بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

بی شک افرادی که در کلان شهری مانند تهران زندگی می کنند بسیار دشواراست که یک جراح قابل اعتماد وبا تجربه پیدا کنند. توصیه می شود برای اینکار ازپزشکان کم تجربه و ناشی مشورت گرفته نشود. شما می توانید با مراجعه به وب سایت جراحان موفق متخصص در حوزه جراحی پستان و مشاهده سوابق ومیزان تجربه آنها اطلاعات بسیاری را کسب نمود. همچنین با مراجعه به مطب برخی از این جراحان و هم صحبت شدن با بیماران و مشاهده نمونه کارهای جراح، میزان رضایتمندی بیماران را مورد بررسی قرار داده تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

هزینه بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

همان گونه که می دانید هزینه جراحی سینه برای تمامی افراد یکسان نیست. شرایط بیمار و نوع عمل جراحی از فاکتورهای تاثیر گذار بر هزینه جراحی است. برای تعیین دقیق هزینه شما باید توسط پزشک ویزیت شوید.

در نظر داشته باشید هیچ کس به جز جراح زیبایی سینه نمی تواند هزینه نهایی جراحی را برای شما مشخص کند.البته در نظر داشته باشید میزان دستمزد جراحان سینه نیز می تواند متفاوت باشد. میزان تجربه، دانش، مهارت و محبوبیت یک پزشک از دیگر عوامل تاثیر گذار بر هزینه جراحی سینه می باشد.

دلیل انتخاب بهترین دکتر جراح سینه چیست؟

همانطور که می دانید سینه یکی از عضوهای حساس در خانم ها می باشد که اتفاقا به بیماری هایی نظیر سرطان پستان و … بسیار مواجه می شود پیدا کردن یک پزشک متخصص در راستای جراحی سینه چه کوچک کردن و چه افزایش سایز کار مشکلی است.

به یاد داشته باشید که جراحی سینه کار بسیار دشواری است و پیدا کردن پزشکی حاذق بسیار زمان بر و نیازمند دقت می باشد در صورتی که  قصد جراحی سینه دارید بهتر است در مورد این جراحی آن تحقیق کنید و با اطلاعات کامل به سراغ متخصصین در این زمینه مراجعه کنید.

انتخاب بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

اگز شما می خواهید یکی از جراحی های سینه مانند ماموپلاستی ،عمل پروتز سینه و غیره را انجام دهید و به دنبال راهکارهای مختلف  برای پیدا کردن جراح سینه خوب هستید باید اطلاعات لازم را در این باره کسب کرده باشید اگر متقاضی جراحی سینه می باشید در مورد این سوالات قبل از جراحی تحقیق کنید

 • جراح سینه خوب  چه کسی است ؟
 • جراح سینه خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
 • جراح سینه خوب در ایران چه کسی است؟
به این مقاله امتیاز دهید

دکتر فرخ سواددارAuthor posts

Avatar for دکتر فرخ سواددار

فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک / رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک / هیأت علمی دانشگاه و معاونت آموزشی گروه جراحی

2 دیدگاه

 • آقای دکتر من از سایز سینه هام راضی هستم. ولی سینه هام مشکل افتادگی دارن. میشه بدون تغییر سایز فقط لیفت پیدا کنن و یکم بیان بالاتر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *